Limitless tam sezon onayı aldı

Limitless tam sezon onayı aldı
CBS, bu yayın döneminde ekrana gelmeye başlayan Limitless dizisine tam sezon onayı verdiğini açıkladı.

Sezonun başarılı dizilerinden biri olan LimitlessBradley Cooper'in başrolünde yer aldığı 2011 yapımı filmine devam niteliği taşıyor. Ancak bu sefer Eddie Morra'nın değil, Brian Finch isminde bir gencin hikayesine şahit oluyoruz. Filmde tam adı NZT-48 olan bir uyuşturucu madde yer alıyordu. Bu uyuşturucu insanların zihin kapasitesinin tamamını kullanmasına olanak sağlıyor. Bunu kullanan kişiler şimdiye kadar yaşadığı, izlediği, okuduğu, gördüğü her şeyi en ufak detayına kadar hatırlıyordu. Böylece NZT kullananlar kendilerinin en iyi versiyonlarına dönüşüyor. Hayatı bir başarısızlıktan ibaret olan Brian Finch'in de yolu NZT ile kesişiyor. Aklına bile gelmeyecek şeyleri yapmaya başlayan bu adam, FBI'ın da dikkatini çekiyor. Uzun zamandır NZT üzerine araştırma yapıp, aşama kaydedemeyen FBI, yan etkileri olmadan bu uyuşturucuyu kullanabilen Brian'ı danışman olarak işe alıyor. Oysa ki Brian'ın rahat NZT kullanabilmesinin tek nedeni Eddie Morra'nın kendisine yaptığı özel bir aşı. Brian'ın bu aşı karşılığında yeniden senatör seçilmeye çalışan Eddie Morra için çalışması gerekiyor.

Bu ilgi çekmeyi başaran yapımda Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Mary Elizabeth Mastrantonio, Hill Harper ve Colin Salmon rol alıyor. Bradley Cooper de Eddie Morra karakteriyle diziye konuk oluyor.

Limitless'in ekrana gelen ilk bölümü 9.86 milyon izleyiciye ulaşmayı başarmıştı. Yayımlanan diğer bölümler de ortalama 7.9 milyon kişi tarafından izlendi. Dizi ekrana geldiği saatlerin en fazla izlenen yapımları arasına girmeyi başardı. Bu sayede Limitless, bu yayın döneminde tam sezon onayı alan beşinci dizi oldu. Ondan önce Blindspot (NBC), Quantico (ABC), Dr. Ken (NBC) ve Rosewood'un (Fox) tam sezon onayı duyurulmuştu.

Craig Sweeny'nin yarattığı dizi Amerika'da salı günleri CBS'de ekrana geliyor. Dizinin ilk sezon bölümleri cuma günleri 20.45'te Fox Crime kanalında Türk izleyicilerle buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER