The X-Files'in New York Comic Con panelinde neler öğrendik?

The X-Files'in New York Comic Con panelinde neler öğrendik?
The X-Files'in altı bölümlük yeni macerası daha şimdiden 2016 yılının merakla beklenen olaylarından birisi oldu. İlk gösterimi MIPCOM 2015'te gerçekleşen dizi, şimdi de New York Comic Con'da izleyicilerle buluştu.

Silicon Valley dizisiyle tanınan Kumail Nanjiani'nin yönettiği panele David Duchovny (Fox Mulder), Mitch Pileggi (Walter Skinner) ve dizinin yaratıcısı Chris Carter katıldı. "My Struggle" isimli ilk bölüm ikinci kez izleyici karşısına çıktı. Peki bu panelde neler öğrendik? Gelin hep birlikte bakalım.

Uzun bir zamandan sonra The X-Files'a geri dönen ekip en az izleyiciler kadar heyecanlı. Bu sebeple altı bölümlük yeni proje gündeme geldiğinde kimsenin diğerlerini ikna etmesi gerekmemiş. Herkes zaten yeni bir The X-Files projesi için irtibat halindeymiş.

The X-Files'ta alıştığımız denge bozulmayacak. İşin içinde hala mitolojik etmenler yer alacak. Ancak tek bölümlük hikaye akışları da devam edecek.

Mulder ve Scully'nin eski kimyasını yakalanmak hiç zaman almamış. David Duchovny, sete adım attıkları anda dizinin o alışılan ritmine geri döndüklerini dile getirdi.

MIPCOM 2015'te de ortaya çıktığı üzere, The X-Files'ın klasikleşmiş açılışı aynı kaldı.

Yeni bölüm Fox Mulder'ın konuşmasıyla başlıyor. Görüntüler akarken, onun sesini duymaya devam ediyoruz. Mulder ve Scully, Skinner'dan gelen bir telefonla bir araya geliyor.

Teknolojik değişimler diziye de yansıdı. Oyuncular uzun zaman önce çalıştıkları bu projede, şimdi karakterlerin birbirine mesaj atıyor olması üzerine şaka yaptı. Mulder ve Scully'nin gelişen teknolojinin yardımına başvuracağı da bahsedilen meseleler arasında yer aldı.

Paneli yöneten ve dizinin büyük bir hayranı olan Kumail Nanjiani de dizide kısa bir rolle yer alıyor.

Eğer izleyiciler bu altı bölümden memnun kalırsa, The X-Files daha fazla bölümle geri dönebilir. David Duchovny yeni bölümlere açık olduğunu Chris Carter'a "Numaramı biliyorsun." diyerek dile getirdi.

The X-Files, altı bölümlük kısa macerasına "My Struggle" isimli bölümle 24 Ocak'ta Fox ekranlarında başlayacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER