Poyraz Karayel: Poyraz'ın oğlu Sinan öldü mü?

Poyraz Karayel: Poyraz'ın oğlu Sinan öldü mü?
Kanal D'nin çok sevilen dizisi Limon Yapım projesi Poyraz Karayel, bu akşam ikinci sezona başladı.Ethem Özışık'ın kaleme aldığı, Çağrı Vila Lostuvalı'nın rejisinde olduğu hikaye kaldığı yerden üç ay sonrasından devam etti. Poyraz, Kırmızı Bülten çıkartarak Ayşegül'ü olduğu yerden alıp İstanbul'a getirdi. Ayşegül-Poyraz arasındaki itişmeli aşk anlaşılan bu sezon da devam edecek.

Zülfikar'ın Çiğdem tarafından terk edilmesi, Sefer'in Sema'ya evlenme teklif etmesi, Bahri Baba'nın işleri oğlu Sado'ya bırakmasının yanı sıra bölümde ilk kez Adil Topal'ın kim olduğuna dair iç acıtan bir hikaye de dinledik. Ancak asıl üzüntü bölüm finalinde geldi.

Amerikan yapımlarında izlemeye alışkın olduğumuz türden jenerik önü bir sahneyle başlayan bölümde, palyaço kılığına giren iki adamın sandalyede bağlı halde oturan iki adamı vurmasını izlemiştik. Bölüm finalinde o palyaçoların Sinan'ın doğum gününe geldiklerini öğrendik. Poyraz'ı ortadan kaldırmak üzere gelen adamlarla Poyraz arasında çıkan çatışmada ise ne yazık ki Sinan vuruldu.

Sahnenin kurgulanışı, Poyraz'ın böylesi derin bir acıyla ağlaması, üzerine döşenen Ahmet Kaya şarkısını düşünüp sahneyi okuduğumuzda Sinan'ın öldüğünü düşünüyoruz. Elbette Sinan'ın yaralı olarak hastaneye kaldırılması ve kurtulması da çok mümkün ki hemen bölüm sonunda verilen fragman da bunun ipuçlarını taşıyor.

Özetle Poyraz Karayel seyircisi cevabı öğrenmek için şimdi nefeslerini tutmuş halde haftaya Çarşamba gününü ve bölümden önce çıkacak fragmanları bekliyor.

Bütün Poyraz Karayel ekibinin yeni sezonda bol şans diliyoruz..

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER