FX'ten yeni dizi: The Bastard Executioner

FX'ten yeni dizi: The Bastard Executioner
Sonbahar ayları yaklaşırken gelecek sezonun yeni yapımlarından ilk bilgiler de netleşmeye başlıyor. Merak uyandıran yeni dizilerden birisi de FX'te ekrana gelecek olan The Bastard Executioner

Bu yeni dizinin yapımcılığını adını daha önce Sons of Anarchy ile duyduğumuz Kurt Sutter üstleniyor. Ünlü yapımcı motorsiklet ve suçun yer aldığı bir hikayeden sonra tarihi bir yapıma geçiş yapıyor. Hikayesi 14. yüzyılda geçen The Bastard Executioner merkezine Wilkin Brattle karakterini alıyor. Savaşın korkunç yüzüyle tanışmış olan Wilkin, bir daha silahını eline almamaya yemin ediyor. Ancak onun bu yemini uzun sürmüyor. Eninde sonunda, bulunduğu toprakların en kanlı kılıcını eline alıp infazcıya dönüşmek zorunda kalıyor. Diziden yayımlanan tanıtımda da Wilkin'in bu kılıçla gerçekleştirdiği bir infazı görme şansı yakalıyoruz.

The Bastard Executioner'ın başrolünde Lee Jones yer alıyor. Ona True Blood’tan tanıdığımız Stephen Moyer ile son olarak Sons of Anarchy'de rol alan Katey Sagal eşlik ediyor. Dizide ayrıca Darren Evans, Elen Rhys, Sam Spruell, Flora Spencer-Longhurst, Timothy V. Murphy, Brian F. O’Byrne ve Kyle Rees gibi isimler de rol alıyor.

Bu güzel dizinin sonbahar aylarında ekrana gelmesi bekleniyor. The Bastard Executioner'dan paylaşılan ilk tanıtımı da hemen aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER