Halit Ergenç dünyaya ses olacak!

Halit Ergenç dünyaya ses olacak!
Oyunculuğunun yanı sıra profesyonel olarak müzik ile de ilgilenen başarılı sanatçı Halit Ergenç, 16 yıllık arkadaşı Said Şahin ile "Once Custom Sound" adını verdikleri özel tasarım ses sistemleri üreten bir şirket açtı.
 
Yer aldığı projeler dünyada 10 milyonlarca izleyiciye ulaşan Halit Ergenç, bu sefer dünyayı ses sistemleri ile fethetmeye hazırlanıyor.
 
Yakın arkadaşı Said Şahin ile birlikte uzun süredir üzerinde çalıştıkları özel tasarım hoparlörler üreten bir şirket açan ikili, müziğin hayatımızdaki tüm boşlukları dolduracağına inandıklarını söyleyerek yola çıktılar.
 
İlk tasarımlarını 6 yıl önce üreten Şahin ile Ergenç oldukça detaylı ve yoğun bir hazırlık döneminin ardından "Once Costum Sound"ı kurup geçtiğimiz Mayıs ayında Münih'te düzenlenen dünyanın en büyük"High End" Fuarı'na katıldı.
 
Uluslararası ses sistemi üreten birçok büyük firmanın katıldığı fuarın en büyük bölümlerinden birinde yerini alan "Once Custom Sound" ürünlerini dünyaya tanıttı.
 
Müziğin en iyi şekilde deneyimlenebilmesini sağlayan çözümler sunan ses sitemleri şimdi dünyanın dört bir yanından sipariş ve distribütörlük teklifleri alıyor.
 
Once Custom Sound yakın zamanda Etiler'de açılacak ilk showroomunda meraklısıyla buluşturmaya hazırlanırken, ilk mağazasını ise üretimini yaptıkları Bursa'da Podyumpark'ta açacak.

BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 47
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 46
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 45
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 44
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 33
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 28
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 20
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 18
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER