Forever kendisine yeni kanal bulmakta zorlanıyor

Forever kendisine yeni kanal bulmakta zorlanıyor
ABC'de geçtiğimiz sezon ekrana gelmeye başlayan Forever'ın iptal kararı geçtiğimiz mayıs ayında gelmişti. Ancak dizinin yeni bir yuva arayışı devam ediyordu. Bu konudaki sıkıntılarla ilgili son açıklama Forever'ın yaratıcısı Matt Miller'dan geldi.

2014 - 2015 sezonunda yayın hayatına başlayan Forever, 200 yaşındaki Dr. Henry Morgan'ı konu ediyordu. Bir adli tabip olan Henry, ne zaman ölse kendini en yakındaki su birikintisinin içinde çıplak olarak buluyor. Ölmeyen ve yaşlanmayan bu adam uzun zamandır hayatta olmanın getirisi olarak geniş bir bilgi yelpazesine ve harika bir gözlem yeteneğine sahip. Henry tüm bunların yardımıyla hem New York'taki cinayetleri çözüyor hem de kendi ölümsüzlüğünün arkasındaki gizem perdesini aralamaya çalışıyordu. 

Reytingleri çok iç açısı olmayan Forever, buna rağmen ABC'den tam sezon onayı almayı başarmıştı. Bu durum da hem dizinin yaratıcısı Matt Miller'a hem de dizinin sevenlerine umut vermişti. Ancak kötü haber mayıs ayında geldi. ABC, Forever'ı iptal ettiğini duyurdu. Dizi o günden bu yana kendisine yeni bir yuva arıyordu. Matt Miller'ın son açıklamasına göre bu arayış zora girmeye başladı. Dizinin yapımcısı bu durumu uzun bir yazıyla açıkladı.

"Bu yazması oldukça zor bir mesaj ancak Warner Bros'un tüm çabalarına rağmen Forever'a yeni bir yuva bulmakta zorlandığını üzülerek duyuruyorum. Bu, arayışın devam etmeyeceği anlamına gelmiyor. Ancak sizlere bu ümit kırıcı fakat gerçek haberleri vermek istedik. Size bu konuda ulaşmak konusunda çekincelerim vardı. Çünkü sizler gibi bunun son olduğuna inanmak istemiyorum. Anlatacak çok hikayemiz, cevaplanacak sorularımız, yaşanacak ilişkiler, tanıtacak karakterler var. Ancak sanırım diziyi Forever olarak adlandırdığımda belaya davetiye çıkartan bendim. Hepimiz bir gün bugünün geleceğini biliyorduk. Ancak 200 yaşında bir karakter yazdığınız zaman 22 bölüm yeterli olmuyor. Ortaya koyduğumuz diziyle gurur duyuyoruz. Bu büyülü bir tecrübeydi.  Dahil olan herkese, özellikle de sizlere minnettarım. Dizi ilk iptal edildiğinde aldığım destek oldukça dokunaklıydı. Bunun birkaç gün içinde kaybolacağını düşünmüştüm. Ancak inanılmaz bir şey oldu. Sizler giderek büyüdünüz. Dizinin ekranda olmadığı her gün daha hırslandınız ve daha da şaşırtıcı olanı pozitif kaldınız. Yaralayıcı eleştiler ve bencillikten uzak bir hayran grubu mu? Bu şimdiye kadarki en büyük başarımız. Özetle durumumuz bu. Daha iyi haberlerimin olmasını isterdim. Ancak Dr. Henry Morgan'dan bir şey öğrendiysek o da hayatın uzun olduğudur. Kim bilir belki bir kablolu tv kanalı ya da online seç izle servisi bizim umduğumuz kararı verir. Ortada çalışmaya hazır şahane bir oyuncu ve dizi ekibi var."

Matt Miller sözleriyle dizinin her an geri dönmeye hazır olduğuna işaret ediyor. Ancak Forever'a ve dolayısıyla Dr. Henry Morgan'a kalıcı olarak veda edip etmeyeceğimiz önümüzdeki günlerde belli olacak gibi görünüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER