Amazon ve Netflix Hannibal'a "Hayır" dedi

Amazon ve Netflix Hannibal'a
Hannibal sevenlere kötü haber geçtiğimiz ay sonunda gelmişti. NBC, sevilen dizisi Hannibal'ı iptal ettiğini duyurmuştu. Ancak dizinin sadık izleyicileri bu karara boyun eğmedi. Hannibal'a yeni bir yuva arayışına girmişlerdi. Ancak dizinin sevenlerine bir kötü haber de online seç - izle platformlarından geldi. Amazon ve Netflix'ten Hannibal'a olumsuz cevap geldi.

Bu durum Hannibal hayranlarından birisinin dizinin yapımcısı Bryan Fuller'a son durumu sormasıyla ortaya çıktı. 
"Merhaba Bryan! Hannibal'ın başka bir kanal bulma durumları nasıl gidiyor? Burda ölüyoruz. Dizinin devam edeceğini bilmemiz lazım!"

"Bunu bildirmekten üzgünüm ancak Amazon ve Netflix Hannibal'ın dördüncü sezonunu es geçti ama ihtimalleri incelemeye devam ediyoruz."

Yapılan haberlere göre Amazon'un Hannibal'la ilgili olumsuz kararında Bryan Fuller'ın Starz'da ekrana gelecek yeni dizisi American Gods'ın etkisi olabilir. Ünlü yapımcının American Gods'a olan sorumluluğu Hannibal'ın dördüncü sezonunun gecikmesine neden olacak. Yapımcının yeni bölümler için en az bir sene kadar zamana ihtiyaç olması Amazon'un anlaşmadan caymasına neden olmuş olabilir.

Hannibal'ın Amazon'la olan yayınlanmış bölümlerle alakalı anlaşması Netflix'le görüşmelere engel olmuş gibi görünüyor. Dizinin ilk üç sezonunun yayın haklarına sahip olan Amazon, sırf bu sebepten ötürü en baştan beri Hannibal'ın yeni yuvası olarak görünüyordu. Bu sebeple dizinin Netflix'le anlaşmayacağı baştan belliydi.

Tüm bu gelişmelere rağmen Bryan Fuller diziyi geri döndürmek konusunda umutlu görünüyor. Buna Hugh Dancy ve Mad Mikkelsen'ın anlaşmaları son bulmasına rağmen diziye devam etme isteği de eklenince, şimdilik her şey mümkün görünüyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER