Hannibal: Hugh Dancy ve Mads Mikkelsen'ın anlaşmaları son buldu

Hannibal: Hugh Dancy ve Mads Mikkelsen'ın anlaşmaları son buldu
Kötü haber haziran ayı sonunda geldi ve üç sezondur NBC'de ekrana gelen Hannibal'ın kanal tarafından iptal edildiğini öğrendik. Ancak dizinin sadık izleyicileri bu karara boyun eğmemekte kararlıydı. Bu sebeple kendi aralarında organize olup, sevdikleri diziye yeni bir ev arayışına girdiler. Bu da, iptal edilmiş olan Hannibal'a yeni bir umut ışığı olmuştu. Ancak son haberlere göre Hannibal'ın oyuncu ekibi artık serbest.

İki hafta önce iptal edilen Hannibal'ın oyuncularının anlaşmaları geçtiğimiz günlerde son buldu. Üstelik Hugh Dancy ve Mads Mikkelsen yeni projelerle ilgili teklifleri değerlendirmeye başladı bile. Ancak bu yanlış düşüncelere neden olmasın. İkili dizinin yeni bir yuva bulması durumunda hikayeye devam etmeye hazır. Her ne kadar artık onları diziye bağlayan resmi bir sözleşme olmasa da, Dancy ve Mikkelsen'in yeni sezonda da yer almak istedikleri söyleniyor. 

Öte yandan Hannibal'ın kendisine yeni bir yuva bulma konusunda sıkıntıları devam ediyor. Dizinin NBC'de devam eden yayın sürecinde Amazon ile anlaşma yapmış olması, Hannibal'ın farklı bir internet mecrasıyla anlaşmasını zorlaştırıyor. Üstüne bir de Hannibal'ın yapımcısı Bryan Fuller'ın American Gods projesi ekleniyor. Ünlü yapımcı American Gods için Starz ile anlaşma sağladı ve çalışmalara devam ediyor. Bu sebeple eğer Hannibal yeni bir yayıncı mecra bulursa, önce American Gods'ın prodüksiyon çalışmalarının son bulmasını beklemek zorunda kalacak. Fuller bu konuyla ilgili olarak, "Yeni yayıncıyla ilgili önemli olan soru, beklemek konusunda ne kadar rahat olduklarıyla ilgili. Çünkü American Gods'a karşı bir yükümlülüğüm ve isteğim var. O işi hakkını vererek yapmak istiyorum." şeklinde konuşmuştu. 

Son olarak Hannibal ekibinden Laurence Fishburne iptal haberi sonrasında farklı bir projeye geçen ilk isim oldu. Fishburne, A+E Networks'ün Roots projesinde rol alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER