Na Yoon Kwon ve FT Island'den Lee Hong Ki aynı müzikalde buluşuyor!

Na Yoon Kwon ve FT Island'den Lee Hong Ki aynı müzikalde buluşuyor!
1980'lerde Güney Kore müzik dünyasını besteleriyle önemli bir yere sahip olan Kim Hyun-Sik'in şarkılarından oluşan müzikal için hazırlıklar başladı. 

1990'da hayatını kaybeden Kin Hyun Sik'in Kore popüler müziğinde klasikleşmiş şarkılarından oluşan I Loved You'nun karakter seçmeleri bitti. 

Newdaily.co.kr 'da yer alan habere göre; Like Rain, Like Love, Don't Be Sad gibi 1980'lerin eşsiz melodileri ve orijinal müzikleriyle dünya çapında ün yakalayan parçalardan oluşan müzikal izleyicilerin gönüllerini fethetmeye ve aşkı konuşturmaya geliyor. 

"Double casting" olarak sahnelenmesi planlanan müzikalde Lee Jun Hyuk karakterini son olarak MBC için hazırlana Hide and Seek dizisinde yer alan Song Chang Eui ve şarkıcı Na Yoon Kwon beraber sahneye koyacak. Song Chang Eui daha önce Rebeka müzikalinde de yer almıştı. I Loved You sanatçının iki yıl aradan sonra sahneye döneceği ikinci müzikal olarak Şarkıcı Na Yoon Kwon ise ilk müzikali olacağını ve gayretli bir şekilde çalışacağını Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile birlikte takipçileri ile paylaştı. 
Yoon Ki Cheol karakterini ise daha önce Türkiye'de de konser için gelmiş olan FT Island grubundan Lee Hong Ki ve Moon Si On beraber paylaşacak. Müzikalin kadın baş rolünde Kim Bo Kyung ve Shin Go Eun dönüşümlü olarak sahnede olacaklar.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER