7 First Kisses dizisinden ilk tanıtım geldi!

7 First Kisses dizisinden ilk tanıtım geldi!
Lotte Duty Free'nin yapımcılığını üstlendiği ve kadrosunda Güney Kore'nin sevilen aktörlerinin yer aldığı yeni web draması "Seven First Kisses"tan (Yedi İlk Öpücük) ilk tanıtım fragmanı paylaşıldı.

Başlangıçta "First Kiss for the Sixth Time" adıyla duyurulan ancak kadroya Legends of Blue Sea'nin başrol oyuncusu Lee Min Ho'nun da dahil edilmesiyle birlikte adı "Seven First Kisses" olarak değiştirilen dizi, hayatı boyunca hiç erkek arkadaşı olmamış ve ilk öpücüğünün hayalini kuran bir genç kızın yedi yakışıklı erkek arasında seçim yapmaya çalışmasını konu ediniyor. Dizide, birbirinden yakışıklı bu genç adamlara Güney Kore'nin "Hallyu Star"ları Lee Joon Gi (Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo), Lee Jong Suk (W Two Worlds), Park Hae Jin (Cheese In The Trap), Ji Chang Wook (K2), Lee Min Ho (Legends of Blue Sea), 2PM grubundan Taecyeon (Let's Fight Ghost) ve EXO grubundan Kai (Choco Bank) hayat veriyor. Dizinin başrolünde ise son olarak Lucky Romance'de Dal-nim rolüyle karşımıza çıkan Lee Cho Hee yer alıyor.

Yeni Meteor Garden (Boys Over Flowers) olarak düşünülen yapım, bu kadar çok ünlü ismi kadrosunda ağırladığı için beklentileri de oldukça yüksek bir seviyeye taşıdı. Dizinin Asya genelinde büyük bir başarı elde etmesi bekleniyor. 

Seven First Kisses, aralık ayında izleyicilerin beğenisine sunulacak. Diziden paylaşılan ilk tanıtım fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER