Gong Yoo’nun dizisi Goblin’den çok taze görüntüler geldi!

Gong Yoo’nun dizisi Goblin’den çok taze görüntüler geldi!
Goblin, TvN, 2016

TvN kanalının ekranlarla buluşmak için artık gün saymaya başlayan dizisi Goblin’den tanıtımlar ve görüntüler gelmeye devam ediyor.

Daha önce, dizinin baş rolleri Gong Yoo ve Kim Go-eun’un görüntüleri de paylaşılmış ve çok konuşulmuştu. En son gelen görüntüler ise, yorumlara göre, Lee Dong-wook ve Yoo In-na arasındaki kimyayı gayet açık seçik bir şekilde ortaya seriyor. İkilinin bir köprü üzerinde birbirlerinin gözlerine baktığı bu sahneler şimdiden epey merak konusu oldu.  


Dizinin konusuna ve karakterlere geri dönecek olursak eğer, Lee Dong-wook’un karakteri Wang Yeo, hafıza kaybı yaşayan bir ölüm meleğidir ve “goblin”le (Gong Yoo) birlikte yaşamaktadır. Garip ikili, bu dünyadan ötekine göç etmekte olan ruhları uğurlamakla görevlidirler. Zekası ve güzelliğiyle dikkat çeken Kim Sun (Yoo In-na), bir tavuk dükkanı işletmektedir. Son karakterimiz Ji Eun-tak ise, her şeye rağmen hayata umutla yaklaşmayı başaran bir lise öğrencisidir. Bu dörtlünün hayatı, içlerinden birinin ölümlü olmaya karar vermesiyle kesişecektir.

Birçok Kore dizisi hayranının büyük bir heyecanla beklediği Goblin, 2 Aralık’ta başlayacak. Dizinin en taze tanıtımlarına da buradan ulaşabilirsiniz;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER