Goblin'in yazarından yeni dizi: Mr. Sunshine!

Goblin'in yazarından yeni dizi: Mr. Sunshine!
Son döneme damgasını vuran Descendants of the Sun ve Goblin dizisinin senaristi Kim Eun Sook yeni dizisi Mr. Sunshine oldu. Yazar yeni dizisinde Yoo Yun Suk ile çalışacak.

Dramafever'da yer olan HABERE göre Kim Eun Sook, Mr. Sunshine'da son olarak SBS'in medikal drama türündeki Romantic Doctor: Teacher Kim dizisinde izlediğimiz Yoo Yun Suk ile çalışma kararı aldı. Dizide Yoo Yun Suk'a Lee Byung Hun ve Kim Tae Ri eşlik edecek. 1900'lerde unutulan askerleri konu alan dizide Yoo Yun Sok'un canlandıracağı Goo Dong Mae karakteri Kim Tae Ri'ın karakterine aşık olacak ve onun kalbini kazanmak için tüm riskleri göze alacaktır.

Geçtiğimiz günlerde 33 yaşındaki aktör Yoo Yun Suk'un bağlı bulunduğu ajans da 2018'de ekranlarda olacak dizide Yoo Yun Sok'un rolü kabul ettiğini duyurmuştu.

Dizinin yapımcılığını üstelenen Hwa&Dam Pictures'ın CEO'su, Yoon Ha Rim de Yoo Yun Suk'un hayranı olduğunu açıkladı. Yoo Yun Suk'un diğer dizilerini de merakla izlediğini belirterek; karaktere kendinden de bir şeyler katıp kendi rengini oluştuğu ve böylelikle kendi tür ve yeneklerinin de sınırlarını kendisinin belirlediğini ifade etti.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER