Game of Thrones'un 7. sezonundan yeni haberler var!

Game of Thrones'un 7. sezonundan yeni haberler var!
HBO'nun dünyaca ünlü ve bol ödüllü dizisi Game of Thrones'un 7. sezonundan haberler gelmeye devam ediyor.

Yedinci ve sekizinci sezon onayı aldıktan sonra sekizinci sezonun final olacağı açıklanan sevilen dizinin yeni sezonunun uygun kış koşullarının yakalanabilmesi için normalin aksine yazın başlayacağı daha önce açıklanmıştı. Hatta bu sebeple gelecek seneki Emmy ödüllerinde diziyi göremeyeceğiz.

Dizinin biraz geç başlayan yedinci sezon çekimleri şu aralar İspanya'da devam ediyor ve meraklı fanlar sayesinde ufak tefek haberler ve bazı detaylar da basına elbet sızıyor. Son gelen haberse hiçbir şey bilmeyen Jon Snow (Kit Harington) and Ejderhaların Annesi Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) cephesinden.

İkili yeni sezonda nihayet yan yana geliyor!

Geçtiğimiz sezon finalinde Jon Snow'un aslında bir Targaryen olduğu ortaya çıkmış ve Daenerys ile akraba olduğunu öğrenmiştik. Birçok fanın yan yana gelmesini ve hatta sevgili olmasını uzun zamandır beklediği ikili setten sızan birkaç resme göre yeni sezonda henüz dizinin hangi bölgesi olduğu belli olmayan bir yerde yan yana geliyorlar.

Ayrıca son olarak 3. sezon finalinde izleyici karşısına çıkan ve sonrasında hiç görünmeyen Gendry'nin (Joe Dempsie) döneceği haberleri de basında kendisine yer bulmuş durumda. Zira resmi açıklama gelmese de oyuncu dizinin çekimlerinin yapıldığı Belfast'taki havalimanında yine birkaç fan tarafından görüntülendi.

Dizinin altıncı sezonu başlamadan önce Jon Snow'un akıbeti merakla beklenirken Kit Harrington'ın sette olduğu birkaç resim de basına sızmıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER