Kim Ha-neul ve Lee Sang-yoon’un kesişen hikayeleri ne zaman başlıyor?

Kim Ha-neul ve Lee Sang-yoon’un kesişen hikayeleri ne zaman başlıyor?
Lee Sang-yoon ve Kim Ha-neul, On the Way to the Airport (2016)

Eylül ayında ekranlarla buluşacak Kore dizileri listemizde pek de dikkat çekmeyen dizilerden olan, ancak başlar başlamaz hepimizi epey şaşırtacak gibi görünen Kbs’nin yeni dizisi On the Way to the Airport 21 Eylül’de başlıyor. Her ne kadar dizinin hikayesine bundan önceki yazılarımızda değinmiş olsak da, şimdi hikaye, karakterler ve hemen sonrasında oyunculara biraz daha ayrıntılı bakmak arzusundayız.

Yollar, kesişmeler ve ilişkiler

On the Way to the Airport, çok genel olarak insanlar arasındaki ilişkilere odaklanıyor ve bize şu soruyu soruyor: “Bu dünyada evli bir kadın ve evli bir erkek arasında düzgün bir ilişki hiç mi mümkün değil?” Bu soru çerçevesinde, dizi bizi empati kurmaya ve daha derin düşünmeye davet ediyor.

Dizinin hikayesi ise şu şekilde: Kim Ha-neul’ün karakteri Choi Soo-ah on iki yıldır hava yollarında asistan kabin sorumlusu olarak çalışmaktadır. Eşi pilottur ve on iki yaşlarında da bir kızları vardır. Lee Sang-yoon’un canlandırdığı karakter Seo Do-woo ile tanışıncaya kadar, Soo-ah gayet güzel ve düzgün bir hayatı olduğunu düşünmektedir. Ancak bir kesişme her şeyi değiştirecektir. Mimari alanında part-time öğretim görevlisi olarak çalışan Do-woo sıcak kanlı ve oldukça zeki bir adamdır. Soo-ah gibi o da evlidir ve onunda bir kızı vardır. Şok edici bir kaza hayatını alt üst eder ve Soo-ah’la tanışır. Onun için de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

İşte meraklıları için 20 bölümlük bu yeni dizinin tanıtımı; 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER