Yeni dizi Jealousy Incarnate ne kadar reyting aldı?

Yeni dizi Jealousy Incarnate ne kadar reyting aldı?
Jealousy Incarnate (2016)

Her ne kadar bu yılın esas beklenilen dizileri henüz gün yüzüne çıkmamış olsa da, her ay yeni Kore dizileri hayatımıza giriyor ve bu sayede reyting listesinde hoşumuza giden değişiklikler meydana geliyor. İşte AGB reyting verilerine göre Kore dizileri reyting listesinin son hali;

The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop %23.9 ve %30.2 reyting rakamlarıyla zirvedeki yerini muhafaza ederken, 50 bölümlük Mbc kanalı dizisi The Flower in Prison, tıpkı yakın zaman önce sona eren diziler Five Children ve Doctors gibi, yeni dizilere rağmen ısrarla yerini korumayı sürdürüyor. %20.0 ve %21.3’lük rakamlar yakalayan dizi ikinci sıradan listedeki yerini aldı.

Bahsi geçen taze dizilerden olan ve %19.3 ve % 18.8 izlenme oranı elde eden Moonlight Drawn by Clouds, her ne kadar The Flower in Prison’ı zorlayacak gibi görünse de, büyük bir ihtimalle bu hafta da olduğu gibi uzunca bir süre üçüncü sırayı mesken tutacak.

W – Two Worlds dizisine gelecek olursak, bize kalırsa dizi önümüzdeki haftalarda alt sıralardaki tahtından olacak gibi görünüyor. Yeni gelen dizilerin etkisi ile belki de bir daha listede adından söz ettiremeyecek olan dizi, geçtiğimiz hafta %10.9 ve %11.3 reytingler aldı.  

Geçtiğimiz haftalarda görücüye çıkan Jealousy Incarnate ise son olarak %9.9 ve %9.2 rakamlarını yakalayarak, aslında hiç de fena gitmiyor gibi duruyor. Önümüzdeki haftalarda, hızlı bir ilerlemeyle birlikte en azından W – Two Worlds dizisinin üzerine çıkacağını düşünüyoruz.  

Jealousy Incarnate: Aşk ve iş bir arada olursa

En son 6. bölümüyle ekranlara gelen 24 bölümlük Sbs dizisi Jealousy Incarnate, bir televizyon haber programında birlikte çalışan iki kişi arasındaki romantizmi ve aynı zamanda zorlu rekabeti konu alıyor. Ağustos ayının sonunda başlayan dizi, herkesin kendi adına çalıştığı, dostluğa yer olmayan prestijli bir yayın kanalında geçiyor. Hava durumu sunuculuğu yapmakta Pyo Na-ri ve haber spikeri Lee Hwa-shin uzun yıllardır birlikte çalışmaktadırlar. Go Jung-won’la karşılaşınca, birkaç yıl evvel Hwan-shin’den hoşlanmakta olan Na-ri için işler değişir. Artık hem iş hem de aşk hayatı birbirine girmiştir. 

Dizinin 7. bölümünden görüntüler;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER