Sarah Paulson, Feud dizisinin kadrosuna katıldı

Sarah Paulson, Feud dizisinin kadrosuna katıldı
Geçtiğimiz mayıs ayında Ryan Murphy'nin Feud isminde bir antoloji dizisi geliştirdiğini duyurmuştuk. Konusuyla ilgi uyandıran bu yapımda Sarah Paulson'un da yer alacağı açıklandı.

Fox 21 Television Studios tarafından televizyona taşınan Feud, adından da anlaşılacağı üzere ünlü isimler arasındaki rekabet ve düşmanlığı konu ediyor. İlk sezonu sekiz bölümden oluşan yapımda Joan Crawford ve Bette Davis arasındaki düşmanlık anlatılacak. İkili arasındaki sorun 162 tarihli What Ever Happened to Baby Jane? filminin çekimleri sırasında gerçekleşmişti. Yaşananlardan sonra sektörün düşmanlıklarından biri olarak adını tarihe kazımıştı.

Sarah Paulson şimdiye kadar American Horror Story ve The People v. O.J. Simpson: American Crime Story gibi yapımlarda Ryan Murphy ile çalıştı. Şimdi ikili Feud için bir araya gelecek. Başarılı oyuncu burada sekiz kere Oscar Ödülü'ne aday gösterilen Geraldine Page'i canlandıracak. Son yıllarda American Horror Story dizisiyle karşımıza çıkan Jessica Lange bu sefer Joan Crawford rolüne bürünecek. Susan Sarandon da Bette Davis'e hayat verecek. Onlara Alfred Molina, Stanley Tucci, Judy Davis, Catherine Zeta-Jones ve Dominic Burgess gibi oyuncular eşlik edecek.

Feud'un çekimlerine sonbahar aylarında başlanacak. İlk sezonun 2017 senesinde FX'te ekrana gelmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER