Bir deniz kızı hikayesi: The Legend of Blue Sea’den çok taze haberler geldi!

Bir deniz kızı hikayesi: The Legend of Blue Sea’den çok taze haberler geldi!
The Legend of Blue Sea (2016)

Birkaç hafta önce, Güney Kore’nin en çok beğenilen oyuncularından Lee Min-ho’nun yepyeni bir diziyle ekranlara döneceğini duyurmuştuk. Kısa bir süre önce, Kore dizi hayranlarının merakla bekledikleri dizi The Legend of Blue Sea’den çok taze bilgiler geldi. Dizinin fantastik ve romantik hikayesi ve Lee Min-ho’nun canlandıracağı karakterle ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız eğer, bizi takip edin.

Lee Min-ho iki farklı karakteri canlandırıyor                 

Naver’den aldığımız bilgilere göre, dizinin hikayesi iki farklı zaman diliminde geçiyor. Günümüzde ve Choson Hanedanlığı zamanında. İşin ilginç kısmı ise şu ki, Lee Min-ho bu iki farklı zamanda yaşayan iki farklı karakteri canlandırıyor. Birincisi, aynı zamanda tarihi bir karakter olan Kim Dam Nyeong'un oğlu Kim Mu. Kim Dam Nyeong, bir balıkçı tarafından yakalanan deniz kızını serbest bırakıyor. Daha sonrasında oğlu ile deniz kızı arasında bir çekim oluşuyor. Bu arada, kafası zehir gibi çalışan Kim Mu, istediği karaktere bürünebiliyor. Günümüzde yaşayan diğer karakter, zeki ve çalımlı Heo Joon-jae de deniz kızına aşık oluyor. Dizide, Jun Ji-hyun ise, sözü geçen deniz kızını canlandırıyor. Onun karakteri hakkında henüz pek fazla bir bilgiye sahip değiliz. Sadece adının Shim Chung olduğunu biliyoruz.

İlerleyen zamanlarda, sizlerle, diziyle ilgili çok daha ayrıntılı bilgiler paylaşmak için sabırsızlanıyoruz desek abartmış olmayız. Çünkü oldukça ilginç bir hikaye bizleri bekliyor gibi görünüyor.

Şunu da söylemeden geçmeyelim, 20 bölüm olacağı duyurulan dizi, SBS kanalında yayınlanacak ve Kasım ayında başlayacak. Bu demek oluyor ki, birkaç ay kadar daha hasretlik çekeceğiz.  

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER