Rising Star Türkiye'de Acapella rüzgarı!

Rising Star Türkiye'de Acapella rüzgarı!
Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği, Öykü Serter’in sunuculuğun yaptığı; Mustafa-Emina Sandal, İrem Derici ve Yılmaz Morgül’ün jüri üyesi olduğu TV8’in ses yarışması Rising Star Türkiye’nin 8. Bölümü ekranlara geldi. Yarışmacıların elektronik bir duvarın arkasından performanslarını sergileyip, TV8 yan ekran uygulamasını kullanan izleyiciler ve jürinin oylarıyla %70 barajını aşarak bir üst tura yükseldiği yarışmada dün akşam;

İlk yarışmacı Yiğit Okan Demirel, Duman’ın Bu Akşam isimli şarkısını söyledi, %73 oy alarak bir sonraki tura geçme hakkını kazandı.

Cansu Çavuş O Mio Babbino Caro isimli opera şarkısını seslendirdi %86 ile tüm jüri üyelerinden de tam not alarak bir sonraki tura geçti.

Pınar Bademli Ahmet Kaya’nın Söyle şarkısını seslendirerek %74 oy ile Rising Star Türkiye duvarını kaldıran yarışmacılar arasındaki yerini aldı.


Beşartıbir Acapella Grubu

Boğaziçi Caz Korosu’nda tanışan Beşartıbir grubu Jason Derulo’nun Talk Dirty şarkısını Acepella olarak yorumladılar. Stüdyodakilerin yerinde duramadığı performans %89 oy ile Beşartıbir’e ikinci tura geçme hakkı kazandırdı.

Çağrı Çınar, bozkırın tezenesi Neşet Ertaş’ın Ahirim Sensin türküsünü seslendirerek %74 oy aldı ve bir sonraki tur için yerini garantiledi.

Daha önce İrem Derici ile aynı ses yarışmasına katılmış Eren Şenay, Bora Duran’ın Sen De Gidersen şarkısını yorumladı. % 89 ile gecenin ikinci en yüksek oyunu almış oldu ve bir sonraki tura geçme hakkı kazandı.

Rising Star Türkiye’nin 8. Bölümünün kazanan son yarışmacısı ise Dilruba Erten Ovalılar oldu. Sertab Erener’in Zor Kadın isimli şarkısını seslendiren Dilruba %79 oy olarak duvarı kaldırdı ve ikinci turda yarışma hakkı kazandı.
 
Rising Star Türkiye Pazartesi ve Salı akşamları saat 20.00’da TV8’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER