HBO, yeni dizilerinin başlangıç tarihlerini açıkladı!

HBO, yeni dizilerinin başlangıç tarihlerini açıkladı!
Birçok Amerikan kanalı gibi yeni sezon hazırlıklarını devam ettiren HBO, sezonda başlayacak yeni dizilerinin başlangıç tarihlerini kısa süre önce açıkladı. Buna göre Westoworld ekranlara 2 Ekim'de gelmeye başlayacak, Divorce ve Insecure ise 9 Ekim'de başlayacaklar.

HBO ayrıca The Leftovers'ın son sezonunun 2017'de ekrana geleceğini, dokuzuncu sezonuyla yıllar sonra ekranlara dönecek olan Curb Your Enthusiasm'ın ise çekimlere bu Sonbahar'da başlayıp tahmini olarak 2018'de ekrana dönebileceğini belirtti.

Westworld: Sezonu 10 bölüm sürecek dizi, 1973 yapımı aynı isimli filmden esinlenerek hazırlandı. Dizi, başkaldıran robot kölelerin hikayesini ele alan bilim kurgu/Wester karışımı bir yapım olacak. Sezonu da 10 bölüm sürecek. Kadrosunda Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood ve James Marsden gibi isimleri bulunduran Westworld'ün arkasında ise Jonathan Nolan ve J.J. Abrams bulunuyor.Divorce: Sex and the City'nin ardından HBO'ya geri dönen Sarah Jessica Parker'ın başrolünde olduğu dizi, adından da belli olduğu üzere bir boşanmanın hikayesi üzerine. Uzun yılların ardından evliliğini sorgulamaya karar veren Frances boşanmaya ve temiz bir sayfa açmaya karar veriyor. Ama fark ediyor ki bu iş düşündüğünden çok daha zor ve uzun bir yol... 

Insecure: İki siyah arkadaşın arkadaşlığını ve başlarından geçen rahatsız, talihsiz deneyimleri ekrana getirecek olan dizinin sezonu da sekiz bölümden oluşacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER