HBO'nun yeni dizisinin başrolü Holly Hunter oldu

HBO'nun yeni dizisinin başrolü Holly Hunter oldu
HBO'nun kült olmuş dizilerinden Six Feet Under'ın yaratıcısı olan, aynı zamanda True Blood'ın da arkasında olan Alan Ball'un yeni dizisiyle bir kez daha HBO'ya döndüğünün haberini Temmuz ayında vermiştik. Kısa süre önce gelen habere göre dizinin kadın başrolü de belli oldu: Holly Hunter.

İsmi henüz belli olmayan aile draması, çok ırklı modern bir ailenin merkezinde olduğu bir dizi. Ailenin başında Felsefe profesörü bir baba ve avukat eşi var. Bu çiftin de biri Somali'den, biri Kolombiya'dan ve biri Vietnam'dan evlatlık, biri de kendilerinin olmak üzere dört çocukları var. Bu çocuklardan birisi, diğerlerinin görmediği şeyler görmeye başlıyor. Acaba bu gördükleri gerçek mi yoksa başka bir şey mi? Dizi, günümüz Amerika'sında trajikomik bir aile dizisi olarak tanımlanıyor.

1993 yılında The Piano filmiyle Oscar kazanan ve üç Oscar adaylığı daha bulunan Hunter da dizide ailenin annesi Audrey Black'i canlandıracak. Alan Ball, son olarak HBO'nun kardeş kanalı Cinemax'ta yayınlanan ve dördüncü sezonuyla birlikte final yapan Banshee dizisiyle uğraşıyordu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER