HBO'dan üç yeni dizisine ikinci sezon onayı geldi

HBO'dan üç yeni dizisine ikinci sezon onayı geldi
Amerika'nın kablolu kanallarından HBO, Sonbahar sezonunda başlattığı üç yeni dizisine yeni sezon onayıı verdi. Yeni gelen habere göre Insecure, Divorce ve Westworld dizileri ikinci sezon onayı almış oldular. Üç dizinin onayları da 10'ar bölümden oluşuyor. Ayrıca Westworld dizisi yeni sezon hazırlıkları muhtemelen uzun süreceğinden dolayı 2018 yılında ekranlara dönüş yapacak.

Şimdiye kadar yedi bölümü yayınlanan Westworld, 1973 yapımı aynı isimli bilim kurgu filminin uyarlaması. Büyük bir bütçe ve yıldız bir kadroyla ekrana gelen dizide Western kökenli bir tema parkının içindekilerin ve dışındaki yönetim kısmındakilerin yaşadıklarının anlatılıyor ve dizinin yapımcılığnı Jonathan Nolan ile Lisa Joy yapıyor.

Sarah Jessica Parker'ın Sex and the City'nin ardından televizyon ekranlarına döndüğü dizi olan Divorce, yarım saatlik bir komedi-drama dizisi. Dizide Frances isminde bir kadın günün birinde hayatını sorgulamaya başlamasının ardından eşinden boşanmaya karar veriyor. Ancak bunun o kadar da kolay olmayacağını ve uzun bir boşanma sürecinin içine girdiğini anlaması uzun sürmüyor.

Bir diğer dizi Insecure ise iki siyahi kadının arkadaşlıklarını, sorunlarını ve başından geçenlerini anlatan yine yarım saat süren bir komedi dizisi. Başrolünde bulunan Issa Rae, dizinin hem yaratıcısı hem de yapımcılığını üstleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER