K-Drama reytingler: Doctors dizisine ilgi gittikçe büyüyor!

K-Drama reytingler: Doctors dizisine ilgi gittikçe büyüyor!

Bu haftaki Kore dizileri reyting listesinde, yeni dizilerden Doctors öne çıkmayı başardı. Seyirci tarafından gayet yoğun bir ilgiyle karşılanan dizinin, ilerleyen haftalarda daha üst sıralarda yer alacağını düşünüyoruz. Bu arada, reyting listesine kısacık bir göz attıktan sonra sizler için, dizinin gelecek bölümüne dair bilgilere de yer vereceğiz.

Descendant of The Sun’dan boşalan zirve koltuğunu haftalardır doldurmayı başaran Five Children, 26.8 ve 31.0'lık rakamlarla tahtını korumayı başarıyor.

The Flower in Prison ise 19.0 ve 18.7’lik izlenme oranlarıyla, ne birinciliği ele geçirmek için herhangi bir atak yapıyor, ne de ikinciliği başka bir isme teslim etmeye yanaşıyor.

16.0 ve 19.3’lük reyting yakalayan Happy Home üçüncülüğüne gözü gibi bakıyor. Ancak, birkaç haftaya kadar Doctors’ın Happy Home’u yerinden edeceğini düşünüyoruz. 3. ve 4. bölümleriyle 14.4 ve 15.6’lık rakamlar elde eden dizi, şimdilik dördüncü sırada yer alıyor.

Son olarak, Beautiful Gong Shim 13.5 ve 13.0’lık izlenme oranlarıyla listeye beşinci sıradan dahil oluyor.

Bize kalırsa, gelecek hafta Doctors ve The Good Wife dizileri el birliğiyle bu listeyi alt üst edecek. Bekleyip göreceğiz.

Doctors beşinci bölüm

Doctors dizisinin beşinci bölümünde, Ji-hong ve Hye-jung arasında geçen bir diyalog bir aşk itirafına dönüşüyor olabilir. Bahsettiğimiz görüntüler işte burada;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER