Jun Ji-hyun, The Legend of the Blue Sea dizisindeki rolünü anlattı!

Jun Ji-hyun, The Legend of the Blue Sea dizisindeki rolünü anlattı!
The Legend of the Blue Sea, SBS, 2016
Başlamasına iki gün gibi kısa bir süre kala, The Legend of the Blue Sea dizisinden haberler gelmeye devam ediyor.

Naver’in haberine göre, SBS kanalının iddialı dizilerinden The Legend of the Blue Sea, geçtiğimiz günlerde bir basın konferansı düzenledi.  Baş rollerin tam kadro katılım gösterdiği bu buluşmada, Lee Min-ho ve Jun Ji-hyun ikilisi birlikte çalışmaktan duydukları memnuniyetten bahsettiler. Bu arada, deniz kızı rolündeki Jun, canlandırdığı karakter hakkında da bazı açıklamalarda bulundu. Bir önceki dizisindekine kıyasla, yeni rolünün ne kadar da farklı olduğundan söz etti.

Taze deniz kızımız Jun, My Love from the Star dizisinde, kendine güvenen, yetenekli Hallyu yıldızı Cheon Song-yi karakterini canlandırıyordu. Göz alıcı starımız, soğuk nevale komşusu Don Min-joon ile karşılaşınca adeta bir duvara tosluyor ve ne yapacağını şaşırıyordu.

Jun’un sözlerine göre, “deniz kızı” ise Kore film ve dizilerinde sıkça rastlanan bir tema değil. Bu yüzden, rolünün bir çok açıdan ne kadar da tazeleyici olduğundan bahsediyor. Seyircilerin kendisinden, Cheon karakterinin ötesinde bir şeyler beklediklerinin farkında olduğunu da ekliyor. Deniz kızının, gerek senaryo gerekse bir çok başka bakımdan seyirciyi heyecanlandıracak yenilikler sunacağından emin olduğunu belirtmeden de geçmiyor.   

16 Kasım’da görücüye çıkacak olan The Legend of the Blue Sea dizisinin hikayesi, Choson Hanedanlığı zamanlarında başlıyor. Soylu bir aileden gelen Dam-lim ile deniz kızı Shim-chung arasında zuhur eden bu aşk hikayesi, günümüze dek uzanıyor.   

Şimdiden meraklanmaya başladıysanız eğer, dizinin son tanıtımını buradan izleyebilirsiniz; 

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER