Kore televizyonlarında neler oluyor, Matt Damon hangi programa konuk oluyor?

Kore televizyonlarında neler oluyor, Matt Damon hangi programa konuk oluyor?

Matt Damon Infinite Challenge’a konuk olacak!

Serinin son filmi Jason Bourne ile Temmuz ayında sinema ekranlarına dönecek olan ünlü Amerikalı aktör Matt Damon’ın, Kore televizyonlarında yayınlanan Infinite Challenge adlı bir programa konuk olacağı yönünde iddialar ortaya atıldı. Yarışmacıların imkansız görevleri yerine getirmekle yükümlü oldukları bu show, 2005 yılından beri yayın hayatına devam etmekte. Matt Damon tarafından henüz bir onaylama gelmese de, katılma olasılığı yüksek gibi görünüyor. En son Jack Black ve Conan O’Brien, Kore televizyonlarında çeşitli show programı ve dizilerde boy göstermişlerdi. 

Entourage’da kimler yok ki!

Aynı adlı Amerikan yapımından uyarlanan tvN dizisi Entourage şaşırtmaya devam ediyor. Daha önceki yazılarımızda diziyle ilgili ayrıntılara yer vermiştik. Son olarak, dizide cameo olarak yer alacak aktris ve aktörler açıklandı. Bunlar arasında Kore sinemasının en önemli isimlerinden Ha Jung-woo da yer alıyor. Kim Ki-duk ve Park Chan-wook gibi tanınmış yönetmenlerin filmlerinde baş rolde görev alan aktör, şüphesiz ki diziye çok ayrı bir tat katacak. Yine Park Chan-wook’un Cannes’da gösterilme fırsatı yakalayan, merakla beklenen son filmi The Handmaiden’da rol alan genç aktris Kim Tae-ri’nin de dizide görüneceği açıklandı.

Bu arada, Entourage dizisinin Yeni “Boy Flower” olarak anılması da dikkatlerimizden kaçmadı. Kore versiyonu başlamadan önce, Entourage dizisinin orijinal versiyonunun filmine bakmak isterseniz eğer, işte size fragmanı;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER