Hayat Şarkısı 21. bölüm özel sahneleri ve sezon finali detayları! - Tıkla!

Hayat Şarkısı 21. bölüm özel sahneleri ve sezon finali detayları! - Tıkla!
Hayat Şarkısı 21.bölüm sezon finaliyle Salı akşamı takipçilerine muhteşem bir veda yaşattı… Öyle ki, yapım 21. sezon finalinin ardından arkasında birçok soru işareti ve gizem bırakarak tatile girdi. Güçlü oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çeken Hayat Şarkısı dizisi sezon finali son gelişmeleri haberimizde. İşte Hayat Şarkısı 21. bölümü sezon finalinde yaşananlar... 

Yapımcılığını Most Production'un üstlendiği başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan gibi sevilen isimlerin yer aldığı dizi, Hayat Şarkısı 21. bölüm sezon finaliyle 28 Haziran Salı akşamı 20.00’de Kanal D’de ekrana geldi.

Hayat Şarkısı 21.bölüm sezon finalinde neler yaşandı?

İki sıkı dost Mahir ve Hülya, Aylin konusunu değerlendirmek için bir araya gelir. Hülya, Kerim’in telefonundan Aylin’in numarasını engelleyerek Aylin’i Kerim’den uzaklaştırmıştır. Mahir, Hülya’ya bu konuda daha dikkatli olmaları gerektiğini söylerken, Filiz’den Eminna’nın kaybolduğuna dair bir telefon alır. Mahir ne olduğunu anlamaya çalışırken, bir telefon da bilinmeyen numaradan gelir. Eminna kaçırılmıştır. Şantajcı Mahir’e Hülya hakkında ne biliyorsa onlara anlatmasını, Eminna’ya karşılık Hülya’nın kellesini ister… Şantajcının talebi açıktır. Hülya ve Mahir’in ilişkisini bilir. Mahir’in Hülya ile birlikte bugüne kadar çevirdikleri ne dolap varsa hepsini anlatmasını ister. Mahir, Eminna’yı kurtarmak için Hülya’yı satmak zorundadır… Eminna’nın iğne saati yaklaşır. Mahir elini çabuk tutup, adamların dediği yere gidecektir. Hülya duydukları karşısında şoke olur. Bunu kimin yaptığını bulmaya çalışır. Mahir, Hülya ve Eminna arasında kalır. Hülya emin olmamakla birlikte bu işi Cem ile Zeynep’in planladığını düşünür. Mahir için gitme vakti gelmiştir… Hülya, Mahir’e destek olmak için onu anladığını söyler. Onun yerinde kendisi olsa aynı şeyi yapacaktır. Hülya, Mahir’e söz verir. Bir çözüm bulacağını, ona zaman kazandırması gerektiğini söyler. Mahir gözü yaşlı bir şekilde Hülya’nın yanından ayrılır. 

"Seni satıyorum Şef!"Hülya tahminlerinden emin olmak için Zeynep’in odasına dinleme cihazı yerleştirir. Sistemi kuran Hülya, Zeynep’in Cem ile görüşme yapmasını beklemeye durur. 

Mahir telefondaki adamın dediği yere gider. Adamlar Mahir’i aldıkları gibi anlaştıkları eve götürürler. Gözleri açılan Mahir karşısında Cem’i görünce kendinden geçer. Eminna’yı kaçıran Cem’dir. Cem, Mahir’i bir kameranın önüne oturtturur. Ondan Hülya’nın bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökmesini ister. Aksi takdirde yapacakları bellidir… Mahir bir şey bilmediğini söyler. Fakat Cem ödevine iyi çalışmıştır. Verdiği ipuçlarıyla Mahir’i anlatmasını istediği konulara yönlendirir. Mahir’in oyalamalarına gelmeyen Cem, Eminna’nın iğne saatini hatırlatır ve video kaydını başlatır. Mahir, Hülya ile karşılaştıkları ilk andan itibaren bildiklerini yavaş yavaş anlatmaya başlar.

Bayram Bey’in kulüpte Nurgül ile yakınlaşmasını öğrenen Süheyla Hanım, Bayram Bey’e evde kök söktürür. Bayram Bey kendini affettirmeye çalışsa da Süheyla Hanım’ın geri adım atmaya niyeti yoktur. 

Hüseyin, Melek için bir adım atmak ister. Melek’in çalıştığı kafeyi satın alması için Kerim’den yardım ister. Kerim abisinin bu talebini mantıklı görür. İki kardeş kafeyi Hülya’nın üzerine geçirmeye karar verirler.

Hülya ve Kerim'in dondurma keyfi...
Bade, bir haftalığına gittiği Antalya’dan morali bozuk bir şekilde erken döner. Bu durum köşktekilerin dikkatini çeker. Onu ilk defa böyle gören Arda, bu duruma üzülür. Arda, Bade’yi konuşmak isterse akşam odasına gelebileceğini söyler. Bayram Bey, Bade’ye Antalya’da ne olduğunu sorar. Bade ağlayarak annesinin hamile olduğunu söyler. Gittiğinden bu yana kendisiyle hiç ilgilenmediğini, karnesini bile sormadığını söyleyerek ağlar. Bade’nin moralini düzeltmek Süheyla Hanım’a düşer. Süheyla Hanım’ın Bade’ye olan şefkati Bayram Bey’in çok hoşuna gider. Bu manzarayla doğuran mı annedir büyüten mi? Sorusu da bir kez daha cevabını bulur. 

Hüseyin kızı için endişelidir. Ceren anne ve babasının boşanma sürecinde, psikolojik olarak yara almıştır. Hayali arkadaşlarla oynayan Ceren’in bu hali Hüseyin’i kahreder. Kızı için bir karar alan Hüseyin, Melek ile ayrılmaya karar verir. Bu durumu Melek ile konuşur. Kızı için Zeynep ile evliliğine devam etmek zorundadır. Melek, Hüseyin’e şok olacağı bir teklifte bulunur. Hüseyin’e iki kişilik bir dünya kurabileceklerini söyler. Kimsenin bilmediği bir dünya… Hüseyin, Melek’in bu teklifini kabul etmez. Ona bunu yapamayacağını söyler. İki aşık istemeyerekte olsa ayrılırlar… 

Sezen Aksu - Geri DönZeynep ve Cem bir telefon görüşmesi yapar. Bu görüşmeyi dinleyen Hülya sonunda aradığı bilgiye ulaşır. Şimdi yapması gereken tek şey, bankaya gidip Müfit’in çevirdiği pis işlerin kanıtı olan evrakları Zeynep’e göstermektir. 

Mahir, Cem’e anlattıkları ile o günü kurtarmıştır. Eminna’nın iğnesi ertesi güne kadar yapılmıştır. Mahir ertesi gün aynı yerde aynı saatte Cem’in adamları ile buluşmak üzere serbest bırakılır. Filiz ve Nurgül soluğu Mahir’in evinde alırlar. Mahir, Filiz ve Mahir’e yaşananların detayını fazla vermez. Durumu geçiştirir… Hülya, Mahir’e ulaşır. Ona yarın bu işi bitireceklerini söyler. Zeynep ve Cem’in birlikte hareket ettiklerini söyler. Mahir, Hülya’ya hızlı hareket etmesi için yalvarır. Hülya, Mahir’e çok üzgün olduğunu söyler. Eminna’yı kurtaracağına dair söz verir. 

Bayram Bey, Kerim ve Hüseyin’in geçenlerde kulüpte yaşadıkları olayı duymuştur. Neler olduğunu anlamak için o gün orada bulunan şirket çalışanlarından Alpay ile konuşur. Öğrendikleri karşında şoke olur. Zira o gün orada Nurgül’ün de olduğunu öğrenir. Kulüpten Nurgül’ün bilgilerini alır… Nurgül, Filiz ve Bayram Bey bir görüşme yaparlar. Filiz, Bayram Bey’e başından geçen her şeyi anlatır. Mehmet’in annesi Filiz’dir… Bayram Bey öz kızı gibi sevdiği Hülya hakkında öğrendikleri ile şaşkına döner. 

Eteğimizdeki taşları dökelim!Hülya bankadan alığı evraklarla Zeynep’in karşısına çıkar. Zeynep’ e Eminna’yı bırakmazlarsa bir saat içerisinde bu bilgiyi avukatı aracılığıyla tüm dünyaya duyuracağını söyler. Zeynep, Hülya’nın bu tehdidi karşısında hemen geri adım atar. Eminna’nın nerede olduğunu söyler. Hülya, Kaya’yı da yanına alarak Zeynep ile birlikte Eminna’nın tutulduğu eve gider. Gidecekleri yere vardıklarında Hülya, Süheyla Hanım’dan bir telefon alır. Aylin Cevher Köşkü’ne gelmiştir. Evin erkekleri Aylin ile konuşmak için toplanmıştır… Hülya’nın bittiği andır… Hülya, Mahir ve Kerim arasında kalır… Mahir’e söz vermiştir. Eminna’yı kurtarmak zorundadır… Hülya için yolun sonu gelmiştir. Kerim’e çok aşık olmasına rağmen elinden bir şey gelmez. Her şeyi göze alır. Ve Eminna’yı kurtarmak için yola devam eder.

Hülya, Eminna’yı bulur. Eminna şeker komasına girmek üzeredir. İğnesini yapmaya çalışan Hülya’nın eli ayağı birbirine girer. Zeynep yardımcı olur ve iğnesini yaparlar. Eminna kendine gelir. Olanlardan haberi olmayan Mahir, Filiz ve Hülya hakkında bildiklerini Cem’e anlatır. Tüm konuşmalar kaydedilir. Zeynep, Hülya’ya evrakları kimseye vermemesi için avukatını aramasını ister. Hülya, Zeynep’e Cem’i arayıp, Mahir’i bıraktırmasını söyler. Ondan sonra avukatını arayacaktır… Mahir, Eminna’nın kurtulduğunu öğrenince Cem’i yerle bir eder. Kameradaki kayıtları alan Mahir soluğu evde alır. Mahir, Hülya’ya her şey için teşekkür eder. Hülya’nın dalgın halleri Mahir’in dikkatini çeker… 

Hülya, Zeynep ile eve dönerken Cem’den bir telefon alır. Cem ikinci bir kayıttan bahseder. Hülya inanmak istemez. Mahir’in elinde kayıtları parçalarken görmüştür. Hülya, Cem’in gönderdiği video ile sinir krizi geçirir. Önce Aylin şimdi de Cem’den gelen haberle yıkılan Hülya’nın elinden tutmak Zeynep’e düşer. Zeynep daha önce hiç böyle görmediği Hülya’yı sakinleştirmeye çalışır. İki elti birlikte eve giderler. 

Bayram Cevher, Hülya ve Zeynep’i kapıda karşılar. Zeynep ne olduğunu anlamaya çalışırken Hüseyin’den bir telefon alır. Hüseyin, Zeynep’in eve geldiğini bilmeden balkondan bağırarak bir konuşma yapar. Zeynep’e Kerim’in Mehmet’i alarak evi terk ettiğini, evin birbirine girdiğini söyler. Tüm konuşmayı duyan Hülya için dünya başına yıkılmıştır… Hülya, Bayram Cevher’in sert bakışları ile karşı karşıya kalır.

"Hülya, yolun sonuna geliyor!"

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER