Kiralık Aşk 51.son bölümde sürpriz gelişme! Ömer, Defne'yi bulur...

Kiralık Aşk 51.son bölümde sürpriz gelişme! Ömer, Defne'yi bulur...
Kiralık Aşk 51.bölümü ile sezon finaline bir adım kala seyircisine nefis bir bölüm yaşattı. Hulusi Bey ve Ömer nihayet yüzleşir. Ömer ve dedesinin geçmişi ile hesaplaştığı bölümde neler oldu? Geçtiğimiz hafta ayrılık kararı alan Defne ve Ömer yeniden bir araya geldi. Günler sonra gerçekleşen büyük buluşma nasıl oldu? Sinan ve Yasemin’in aşkında son durum nedir? İşte merak edilen tüm detayları ile Kiralık Aşk 51.bölüm özeti sizlerle… 

Kiralık Aşk son bölümde söz yüzüklerini atan Ömer ve Defne ayrılık acısıyla boğuşurken Defne, Manisa’ya yerleşme kararı alıyor. Ailesi ve İso onu bu kararından vazgeçirmeye çalışsa da fayda etmiyor. Defne’nin şirketten ayrılmak için yazdığı istifa mektubunu kabul etmeyen Yasemin, Defne’yi Sinan’a yönlendiriyor. Sinan, Defne ve Ömer’e bir şans daha vermek için istifa mektubunu kabul etmez. Defne elinde istifa mektubu ile Ömer’in kapısında kalır. Yasemin ve Sinan'ın ihtimalde olsa ikiliyi bir araya getirme çalışmaları fayda etmez, ikili arasında ipler kopmuştur. İstifa mektubunu Ömer’e veren Defne şirketten ayrılır.

Aile sorunları, Defne’nin gidişi derken Ömer’in acılarına bir de Koray’ın mobingleri ekleniyor. Ömer’i her fırsatta rezil eden Koray, Defne’nin yokluğunu belli etmek için elinden geleni arkasına koymaz. Yasemin ve Sinan, Koray'dan aralarını yapması için yardım isterler. Koray'ın onlar için ayrı bir tekniği vardır. Yasemin ve Sinan, Koray'ın dolaylı desteği ile sonunda barışırlar.  

Neriman, Sadri Usta’ya gidip “Sırrımızı bunca yıldır tuttunuz. Teşekkür ederiz ama artık söylemenin vaktidir.” diyerek Ömer’e her şeyi açıklamasını ister. Bu isteği geri çevirmeyen Sadri Usta, Ömer’i karşısına alıp aile sırrını açıklar. Dedesi Hulusi Bey’in yıllardır arkasında olduğunu, onu bir an bile olsun yalnız bırakmadığını anlatır. Kendisine bizzat gelip onu teslim ettiğini söylüyor. Ömer duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemez. 

Ömer, Hulusi Bey’in yanına gider. Yıllar sonra Hulusi Bey ve biricik torunu konuşmak için bir aradadır. Aralarında geçmişe dair yaşanan yanlış anlamaları ve hataları konuşurlar. Dede torun arasında yıllardır yaşanan hasret biter. Hulusi Bey, Ömer’e Defne hakkında nasihatlerde bulunur. Onu kaybetmemesi gerektiğini söyler. 

Defne’nin hasretine dayanamayan Ömer, motoruna atladığı gibi Manisa yollarına düşer. Köye vardığında Defne’yi göremeyen Ömer, sevdiğini bulmak için meyve bahçelerine gider. İki aşık sonunda birbirlerine kavuşurlar. Artık düğün için İstanbul’a dönme vaktidir.

Ortaks Yapım imzalı Kiralık aşk 51. yeni bölümü ile bu hafta ekrana gelmesi bekleniyor. Merakla beklenen Kiralık Aşk 51. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, levent ülgen ve Nergis Kumbasar'ın başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk, heyecan ve aşk dolu Kiralık Aşk 52. Sezon finali bölümü ile 24 Haziran Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

Ömer, Defne'yi bulur..."Seni seviyorum..."Kiralık Aşk 50.bölümde neler olmuştu?  

Dedesi ile karşı karşıya gelen Ömer oldukça sinirliydi. Yüzüklerin takılıp takılmayacağı merak edilirken ilginç gelişmeler yaşandı. Ömer karşısında dedesini gördükten sonra Defne’ye olan güveni sarsılır. Defne ise en mutlu olması gereken günde yaşadıkları sorguluyordu. Ömer kızgın olmasına rağmen Defne ‘nin ailesi için her şeye katlandığını söyledi. Herkes için çok zorda olsa Defne ‘yi Ömer ‘e istediler. Yüzüklerin takılması ile birbirlerine olan aşklarını hatırlayan ikili her şeye rağmen duygu dolu anlar yaşadılar. Ömer yapılanları hazmedemezken her şeyden ve herkesten uzaklaşmak istedi. Defne ‘nin bu süreçte Ömer ‘i araması, arayıp bulamaması duygu yüklü anlar yaşattı. Defne yaşananların ardından darmadağın olurken Necmi yaşananların ardından Ömer ‘in gittiği yeri merak ediyor ve bu arada Neriman ‘a da kızıyordu. 

Defne aynı şekilde Neriman ‘ı karşısına alıp içinden geçenleri dökerken gözyaşlarına boğuldu. Neriman ‘a oldukça kızan Defne onun yüzünden oyun oynamaktan bıktığını söyledi. ‘’ Bize karışmayın ‘’ diye isyan eden Defne duygu yüklü anlar yaşadı. Yaşadıklarının ardından dağılan Defne ise Necmi ile konuşarak yükünü hafifletmeye çalıştı. Necmi ise Defne ‘ye aslında Ömer ‘in babasının hikayesini bilmediğini anlattı. Ömer ‘in annesinin kaybından sonra yaşadıklarını anlattı. Ömer ve babası arasında yaşananlar herkesi şok etti. Aslında babasının Ömer ‘i uzaktan da olsa takip ettiğini öğrenen Defne aslında Ömer ‘in babasının nasıl biri olduğunu öğrendi. Defne ne yapacağını bilmez. Ömer’in evinde onu beklemeye karar verir. Ömer eve geldiğinde Defne’yi karşısında görür. Defne ile ciddi bir konuşma yapar ve yüzüğünü çıkarır. Ömer’in yüzüğünü çıkardığını gören Defne şok olur. Ve yüzüğünü çıkarmak zorunda kalır. 

Bölümün asıl can alıcı olayı ise her şeyin ardından Defne ve Ömer ‘in yüzleşmesiydi. Ömer Defne ‘ye aralarının hep aynı sebepten açıldığı söyleyip hep başa döndüklerini söyledi. İkili kimin haklı kimin haksız olduğunu tartışırlarken Ömer hep aynı şeyleri dinlemekten sıkıldığını söyledi. Bu şekilde ilişkinin yürümeyeceği konusunda endişe ettiğini söyleyen Ömer ciddi sorunları olduğunu Defne ‘e hissettirdi. Ciddi adılar atmanın erken olduğunu düşünmeye başlayan Ömer şok edici bir karar aldı. Dağıldığını, karmakarışık olduğunu söyleyen Ömer yüzüğünü çıkartarak bir süre uzak kalalım dedi. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER