K-Drama: Hangi diziler uyarlanıyor, kim nerede oynuyor?

K-Drama: Hangi diziler uyarlanıyor, kim nerede oynuyor?

Goblin kadrosuna kimler dahil oldu?

Son zamanların en çok beğenilen Kore dizisi Descandants of The Sun’ın senaristinin yeni bir projeyle önümüzdeki Kasım ayında döneceğini duyurmuştuk. Goblin adlı dizi, ustasının kılıcıyla yaralanan ve ölümsüzleşerek goblin’e dönüşen bir hizmetkarla, öldükten sonra ölüm meleği olarak geri dönen bir kralın kesişen yollarının hikayesini anlatacak. Aldığımız son haberlere göre, Lee Dong-wook ölüm meleğini canlandıracak.

Criminal Minds Kore televizyonlarına uyarlanıyor

Descendants of The Sun dizisinin prodüksiyon şirketi, en son 11. sezonu yayınlanan ve 12. sezonu onay alan Amerikan yapımı Criminal Minds dizisini uyarlamaya hazırlandıklarını duyurdu. Criminal Minds, Fbi’a bağlı “Davranış Analiz Birimi”nde görev alan bir grup uzmanın suçluları yakalamak için geliştirdikleri yöntemlere odaklanıyor. 2017’de başlaması beklenen dizi, Entourage ve The Good Wife’ın ardından en çok merak edilen uyarlamalar arasında şimdiden yerini aldı.

NBC’nin Grandpas Over Flowers uyarlaması

Boys Over Flowers dizisinin bir anlamda devamı niteliğindeki Granpas Over Flowers reality ve seyahat show’u Amerika’nın yolunu tuttu. NBC tarafından hakları alınan dizi, “geç olsun güç olmasın” diye çevirebileceğimiz “Better Late Than Never” olarak adlandırıldı. Asya’ya seyahate çıkan 70’lik Amerikan ikonlarının maceralarını izleyeceğimiz uyarlama 23 Ağustos’ta prömiyer yapacak. 

Better Late Than Never’dan ilk trailer; 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER