Banshee son sezonuyla Dizimax Vice kanalında ekrana geliyor

Banshee son sezonuyla Dizimax Vice kanalında ekrana geliyor
Suçun adresi haline gelen bir kasabada gelişen olayları anlatan Banshee'nin dördüncü ve son sezonu 13 Haziran'dan itibaren Dizimax Vice kanalında olacak.

Antony Starr, Ivana Milicevic, Ulrich Thomsen ve Hoon Lee'nin başrollerini paylaştığı Banshee'de hikaye, eski bir suçlunun kasabanın şerifi Lucas Hood kimliğiyle Banshee'ye gelmesiyle başlıyor. Lucas burada eski kız arkadaşı Ana'yı, Carrie Hopewell adıyla yeni bir hayat kurmuş olarak buldu.

Karanlık işadamları ve kanunsuz faaliyetleriyle Banshee hayli tekinsiz bir kasabaydı. Lucas'ın kişisel intikamlarının eklenmesiyle ortam şiddet dolu olayların merkezi haline geldi.

Banshee'nin üçüncü sezon finalinde Lucas ve Gordon; Stowe tarafından ele geçirilen Sugar, Job ve Carrie'yi kurtarmak için bir saldırı düzenlediler. Yaşanan çatışmalar arasında Gordon hayatını kaybederken Job, Stowe'un adamları tarafından kaçırıldı. Bu olayların ardından Lucas şeriflikten istifa ettiğini açıkladı.

Dizinin dördüncü ve son sezonunda, iki sene ileriye gidiyoruz. Lucas inzivaya çekilmiş vaziyete bir dağ evinde yaşıyor. Kızının velayetini kaybeden Carrie adalet arayışına gizlice devam ederken Job'un nerede olduğu hala meçhul. Lucas'la Carrie'nin arama çalışmalarının sonuçsuz kaldığını öğreniyoruz. Bu sırada Banshee peş peşe işlenen kadın cinayetleriyle sarsılıyor ve kasabanın yeni şerifi Brock bu davayı araştırıyor.

Banshee heyecan dolu son sezonuyla 13 Haziran'dan itibaren pazartesi günleri saat 22.00'de Dizimax Vice kanalında ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER