Blackhat, Moviemax Premier'de ekrana geliyor

Blackhat, Moviemax Premier'de ekrana geliyor
Canlandırdığı Thor karakteriyle belliğimizdeki güçlü erkek imajını pekiştiren yetenekli aktör Chris Hemsworth bu ay Moviemax Premier HD'deki Blackhat filminin başrolünde yer alıyor.

Avustralya'nın sinema dünyasına kazandırdığı Mel Gibson, Russell Crowe, Hugh Jackman, Heath Ledger gibi yıldızlara son dönemde Chris Hemsworth de eklendi.

Annesi İngilizce öğretmeni, babası sosyal hizmetler danışmanı olan Melbourne doğumlu oyuncu şöhreti Avustralya'nın Dancing with the Stars yarışmasıyla tattı. Derin ses tonu, parlak mavi gözleri, uzun boyu ve kaslı yapısıyla Hemworth'ün Hollywood'un dikkatini çekmesi çok zaman almadı. Çabaları nihayet 2009'da sonuç verdi ve J.J.Abrams'ın yeni Star Trek serisinde kendisine Kaptan Kirk'ün babası olarak küçük bir rol buldu.

Büyük bir yıldıza dönüşmesi için ise eline dev bir çekiç alması gerekecekti. Thor'un çekici Hemsworth'ün eline hakikatten yakıştı. Film büyük ilgi gördü ve o da Avengers ekibinin bir parçasına dönüştü.

2012 yılında şu sıralar sinemalarımızda devam filmi oynayan Snow White and the Huntsman geldi. Yine sert, güçlü ve kaslı bir kahramanı, bir avcıyı canlandırıyordu. 2013'te Hemsworth'ün "önümü en çok açan film" dediği Rush geldi. 1970lerin efsanevi Formula 1 pilotu James Hunt'a hayat veriyordu. "Gişede diğer işlerim kadar başarılı olmasa da, bana hareket ve seçenek şansı verdi. Yeni kapıların ve tanışıklıkların önünü açtı." diyor.

Bu ay Moviemax Premier'de ekrana gelecek Michael Mann'in yönettiği sanal aksiyon filmi Blackhat'ten sonra Rush'ın yönetmeni Ron Howard'la yeniden bir araya gelip In the Heart of Sea'de balina avına çıktı. Yakında kendisini yeni Ghostbusters filmide izleyeceğiz.

Gelelim Blackhat'e... Son derece yetenekli ve tehlikeli bir bilgisayar korsanı olan Nick Hathaway bir süre önce istediği bir siber suç yüzünden hapistedir. Bu suç onun 15 yılına mal olacaktır. Fakat şimdi Amerikan hükümetinin onun yardımına ihtiyacı vardır. Gençliğinde hazırladığı bir yazılım Çin'deki bir fabrikada düzenlenen terörist saldırıda kullanılmıştır. Hapisten apar topar çıkartılan Nick hemen bilgisayarın başına geçer ve bu siber suçlunun peşine düşer.

Konusuyla ilgi uyandıran Blackhat filmi 12 Haziran Pazar günü saat 21.00'de Moviemax Premier'de ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER