SURVIVOR 2016'DAN KİM ELENDİ-31 MAYIS 2016

SURVIVOR 2016'DAN KİM ELENDİ-31 MAYIS 2016
Survivor 2016'dan bu hafta kim elendi?
Survivor 2016'dan İbrahim Yattara mı, Semih Öztürk mü, Nagihan Karadere mi elendi?
31 Mayıs akşamı tv8 ekranlarından canlı olarak ilan edilen SMS oylaması sonuçlarına göre bu haftanın elenen ismi belli oldu. İşte Survivor SMS ve oylama sonuçları acunn.com ile aynı anda ranini.tv'de.

Survivor adasında eleme adayı olan isimlerin tamamı ünlüler takımının ağır topları oldu. Survivor ünlüler takımı bu hafta oynanan her iki dokunulmazlık oyununu da kaybedince, eleme adaylarının tamamı onların takımlarından çıktı. Atakan rahatsızlığı sebebiyle dokunulmaz olurken, Yunus Günçe de bireysel dokunulmazlığı kazanınca adadaki hesaplar toptan karıştı. Semih Öztürk, Nagihan Karadere ve İbrahim Yattara için yapılan SMS oylaması sonuçlarını Acun Ilıcalı canlı yayında açıkladı. Nagihan Karadere, Survivor adasında ilk kez SMS birincisi olurken bu haftanın elenen isim ise İbrahim Yattara oldu.ACUN ILICALI YARIŞMACILARIN SMS OYLARI HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU
İbrahim Yattara sms sonuçlarında elenen yarışmacı olarak ismini duyunca donup kaldı. Yattara "Söyleyecek bir şey yok. Benim muhteşem arkadaşlarım oldu. Karşı takım da çok iyi" dedi. Acun Ilıcalı ise "Üçünüzün oyu da çok fazla. Başka bir ikili olsaydı karşında yüzde 90 kalırdın. Ciddi derecede oy aldın. Bunu ilk kez söylüyorum. Burada çok oy alıp elenen yarışmacı oldu. Seyircilerimiz seni çok sevmiş ve ciddi derecede oy vermişler" dedi.

SURVİVOR SMS OY SIRALAMASI SONUÇLARI: NAGİHAN BOMBASI 
Survivor'dan elenen isim kadar SMS birincisi de konseyde bomba etkisi yarattı. Semih Öztürk'ün birinci olması beklenirken SMS oy sıralamasında kazanan Nagihan Karadere oldu. İşte 31 Mayıs 2016 SMS oy sıralaması; 1. Nagihan Karadere 2. Semih Öztürk 3. İbrahim Yattara 

NAGİHAN KARADERE AĞLAMA KRİZİNE GİRDİ
Nagihan Karadere elemede aday olunca ağlaya ağlaya bir hal oldu. Dokunulmazlık oyunu öncesinde ağlamaya başlayan Nagihan Karadere, oyunu kaybettiklerinde de bu sefer sahada ağlamaya başladı. Adaya döndüğünde de ağlaması kesilmeyen Nagihan Karadere, üzüntüden yataklara düştü. Survivor tarihinin en iyi kadın yarışmacısı olmayı başaran Nagihan Karadere, SMS oy sıralaması sonuçlarında bugüne kadar hiç birinci çıkamamıştı. Nagihan Karadere hep SMS sıralamasında altlarda yer aldı.

Ağlayarak elemeye çıkan Nagihan Karadere elenen isim Yattara olunca derin bir nefes aldı. Nagihan'ın gözyaşları ada konseyinde de durmadı. Hırsı ve yüksek oyun performansı ile Survivor'ın en iyi kadın yarışmacısı olan Nagihan Karadere konseyde niye bu kadar çok ağladığını izah etti. Semih'in Ütopya'dan tanındığını, Yattara'nın da futbol sebebiyle geniş bir hayran kitlesine sahip olduğunu söyleyen Nagihan Karadere bu sebeple elenme korkusundan ağladığını söyledi.

Ağla Nagihan ağla..

SURVİVOR 29 MAYIS 2016 DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor adasında bu hafta ilk dokunulmazlık oyunu 29 Mayıs 2016 tarihinde oynandı ve ünlüler takımı 10'a 6 ile kaybetti. Sağlık sorunu sebebiyle ilk oyunda yer alamayan Avatar Atakan dokunulmaz oldu. Bireysel dokunulmazlığı da sürpriz bir şekilde Yunus Günçe kazandı. Yunus'un kazanmasıyla birlikte Atakan'dan sonra o da dokunulmaz olunca ünlüler takımı fena halde karıştı. Ada konseyinde Semih Öztürk'ün adı yazılırken Yunus da Yattara'yı eleme adayı yaptı.İBRAHİM YATTARA KİMDİR?
Ibrahim Yattara ya da Türk vatandaşlığı aldıktan sonraki ismiyle İbrahim Üçüncü, 3 Haziran 1980; Kamsar, doğumlu Gineli futbolcu. Futbola ülkesi Gine takımlarından San Garedi'nin altyapısında başladı. 1998'de aynı kulüpte profesyonel oldu. Bir yıldan kısa süre Athlético de Coléah'ta top koşturan Yattara, 2000'deBelçika ekiplerinden Royal Antwerp ile anlaştı. 2003 yılında kariyerinin büyük bir kısmını teşkil eden Trabzonspor'a 400 bin dolar karşılığında transfer oldu. Trabzonspor kariyerinde inişli çıkışlı dönemler yaşayan Yattara, Trabzonspor kariyerinde iki Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşadı. Türkiye'de beş yıldan fazla zaman geçiren Yattara, Türk vatandaşlığı için başvurma hakkı kazandı ve başvuruda bulundu. Önceleri başvurusu kabul edilmese de 29 Ekim 2010'da resmen Türk vatandaşı oldu.

YATTARA MÜSLÜMAN MI?
Türk vatandaşı olduğunda İbrahim adını alan Yattara, müslüman olduğunu açıkladı. Yattara'nın "Poku" lakabı ise estetik futbolundan dolayı, Gine'de takılmış. Ülkesinde eşini de "Miss Poku" diye çağırıyorlar. Futbola da ülkesi Gine takımlarından San Garedi'nin alt yapısında başlayan Yattara Athlético de Coléah'ta top koşturdu. 2000'de Belçika ekiplerinden Royal Antwerp ile anlaşan Yattara ile Türk izleyicisi Trabzonspor aracılığıyla tanıştı. 2003 yılında kariyerinin büyük bir kısmını teşkil eden Trabzonspor'a 400 bin dolar karşılığında transfer olan Yattara 'Karadeniz fırtınası' lakabını aldı. O Trabzon'u, Trabzon taraftarı da onu çok sevdi. Trabzonspor kariyerinde iki Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşayan Yattara, Türk vatandaşlığı için başvurma hakkı kazandı ve başvuruda bulundu. 29 Ekim 2010'da resmen Türk vatandaşı olan Yattara kendisine bir Türkçe isim de seçti ve İbrahim adını aldı. 2013 yılında Belçika ikinci lig ekiplerinden La Louviere ile anlaşan Yattara 2015 yılında da futbolu bıraktı. 

TRABZONSPOR BAŞKANI OY İSTEDİ 
Ekranların en çok izlenen yarışmalarından biri olan Survivor'da eleme potasına giren Trabzonspor'un efsane ismi İbrahim Yattara'ya dev destek geldi. Destek çağrısını gerçekleştiren ise bordo mavili kulübün başkanı Muharrem Usta oldu. Resmi twitter adresinden taraftara seslenen Usta, efsane ismin fotoğrafını paylaşarak "Yattara gidemez ona göre..." şeklinde mesaj paylaştı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER