Kanal 7 ekranları dört yeni Hint dizisi ile buluşuyor

Kanal 7 ekranları dört yeni Hint dizisi ile buluşuyor

Kanal 7 televizyonları son zamanlarda yayınladıkları Hint dizileriyle birlikte öğlen kuşağını ele geçirmiş gibi görünüyor. Benimsin ve Sensiz Olmaz dizileri şimdiden kendi hayran kitlelerini oluşturmayı başardılar. Kanal 7’nin resmi twitter hesabından edindiğimiz son haberlere göre, dört yeni Hint dizisi daha Kanal 7 ekranları üzerinden bizlerle buluşacak. Şimdiden şunu söyleyebiliriz ki, Trt ekranlarının Türkiye’ye kazandırdığı Kore dizileri akımının başka bir versiyonunu, Kanal 7 başarıyor olabilir.

Ek Baar Phir: Birbirlerine zıt iki ruh

Ek Baar Phir, birbirine tamamen zıt bir kadın ve bir erkek arasındaki aşk ve nefret ilişkisini anlatıyor. Shlok güçlü ve yalnız bir adam, kendisini diğer insanlarda ancak bu şekilde koruyabileceğini düşünüyor. Şirketi onun bütün hayatı. Astha ise sıcacık bir kalbe sahip genç bir kadın ve renkli bir hayatı var. Neşe dolu bu kadın sevdikleriyle birlikte olmaktan son derece memnun. Bu iki karakter birbirleriyle karşılaşıyor ve gelgitlerle dolu bir aşk hikayesi bizleri bekliyor.

Madhubala: İntikam nerede biter?

Bir film setinde doğan Madhubala, ailesini geçindirmek için güzellik uzmanı olarak çalışırken RK adlı Bollywood aktörü ile tanışır ve kısa bir süre sonra evlenirler. Madhubala RK’yi gerçekten sevmektedir ancak RK intikam almak için böyle bir evlilik oyunun içerisine girmiştir. Ancak, iş bu ya, o da Madhubala’ya aşık olur. Bu noktadan sonra işler iyice karışmaya başlar.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER