Gilmore Girls’te Parenthood buluşması yaşanacak

Gilmore Girls’te Parenthood buluşması yaşanacak
Lauren Graham'ın rol aldığı iki başarılı yapım bir araya geliyor. Mae Whitman, yeni bölümleriyle ekrana dönecek olan Gilmore Girls'e konuk oluyor.

Başarılı oyuncu Lauren Graham televizyonda başarılı iki aile dizisinde izleyici karşısına çıkmıştı. Bunlar Gilmore Girls ve Parenthood dizileri oldu. Parenthood tam altı sezon boyunca NBC kanalında ekrana geldi ve geçtiğimiz yıl son buldu. Burada Graham, Sarah Braverman rolünü canlandırıyordu. Dizide onun kızlarından birineyse Mae Whitman hayat veriyordu. Şimdi bu iki oyuncunun yeniden bir araya geleceği ortaya çıktı. Mae Whitman kendi Twitter hesabı üzerinden Gilmore Girls'e konuk olacağını duyurdu. Bu güzel haber iki dizinin hayranları tarafından neşeyle karşılandı. Ancak şimdilik Whitman'ın hikayeye ne şekilde dahil olacağı bilinmiyor. Bu detaylar özellikle gizli tutuluyor.

Amy Sherman-Palladino tarafından yaratılan ve Lorelai ile Rory Gilmore'nin hikayesini anlatan dizi yeni bölümleriyle Netflix'te ekrana gelecek. Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson, Kelly Bishop, Sean Gunn, Keiko Agena, Jared Padalecki, Milo Ventimiglia ve Matt Czuchry gibi isimler de geri dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER