Undateable, 3. sezonuyla Dizimax Comedy'de devam ediyor

Undateable, 3. sezonuyla Dizimax Comedy'de devam ediyor
Altı kişilik bir arkadaş grubunun yaşadıklarına tanık olduğumuz Undateable'ın tamamen canlı çekilen üçüncü sezonu 8 Mart'tan itibaren Digiturk'te başlıyor.

Başrollerinde Chris D'Elia, Brent Morin, Bianca Kajlich, Rick Glassman, David Fynn, Ron Funches ve Bridgit Mendler'in yer aldığı komedi, yeni sezona çok canlı başlıyor. Stüdyo ortamında, seyircilerin karşısında canlı çekilen ve tüm hatalarıyla yayınlanan Undateable bu haliyle daha da eğlenceli ve heyecanlı bir hale geliyor. Yaratıcısı Adam Sztykiel, yönetmeni Scott Ellis olan dizinin yeni sezonununun "A Will They Walks Into a Bar" adlı ilk bölümünde "Am I Wrong" ile ödülleri toplayan Norveçli ikili Nico & Vinz şarkıylarıyla konuk oluyor.

Hatırlarsanız son bölümde ilişkiler bayağı karışık bir hal aldı. Justin'e fena halde aşık olan Candace, onun Lauren'le olması üzerine depresyona girdi. Platonik aşkıyla komşu olmaya dayanamayınca da kendine başka bir ev bulmaya karar verdi. Justin'in ilişkisinden hoşlanmayan bir diğer kişi de ev arkadaşı Danny oldu.

Yeni sezonda aşk yine başrolde olacak gibi görünüyor. Çünkü sevimli garsonun hislerini en sonunda fark eden Justin ona yeşil ışık yakıyor. Ardından olaylar bambaşka bir hal alıyor.

Keyifli dizi Undateable, üçüncü sezon bölümleriyle 8 Mart'tan itibaren hafta içi her gün saat 18.30'da Dizimax Comedy ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER