The X-Files, 60'ı aşkın ülkede aynı gün gösterilecek

The X-Files, 60'ı aşkın ülkede aynı gün gösterilecek
Televizyonun efsane yapımlarından The X-Files'ın yeni bölümleriyle ocak ayında geri döneceği uzunca bir zamandır belliydi. Merakla beklenen bu bölümleri Fox International Channels aracılığıyla 60'dan fazla ülkede aynı gün gösterilmeye başlanacak.

20th Century Fox Television ve Ten Thirteen Productions ortaklığında çekilen yeni bölümleri serinin yaratıcısı Chris Carter yönetti. Bu yeni bölümlerde Mulder ile Scully açıklamayan ve X-Files olarak adlandırılan davalarla ilgilenmeye devam ediyor. Dizinin başrollerinde Gillian Anderson ve David Duchovny yer alıyor. Onlara Mitch Pileggi, William B. Davis, Joel McHale, Robbie Amell, Lauren Ambrose, Annabeth Gish, Annet Mahendru, Rhys Darbyve, Kumail Nanjiani gibi isimler eşlik ediyor.

Dünya genelinde birçok ülkeye yayın yapan uluslararası Fox kanalları, ilk bölümün Amerika'da gösterilmesinden hemen sonra diziyi dünya genelinde yayımlayacak. Birleşik Krallık'ta Channel 5, Kanada'da CTV gibi kanalların yanına Fox'un da eklenmesiyle ülke sayısı 60'ı aşacak.

The X-Files'ın merakla beklenen yeni bölümleri Amerika'da 24 Ocak'ta ekrana gelmeye başlayacak. Bu bölümleri ülkemizde de FoxCrime izleyicilerle buluşturacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER