The Girlfriend Experience, galasını Sundance Film Festivali'nde yapacak

The Girlfriend Experience, galasını Sundance Film Festivali'nde yapacak
Starz'ın antoloji serisi The Girlfriend Experience farklı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Dizinin galası Sundance Film Festivali'nde gerçekleşecek.

Steven Soderbergh’in Starz kanalındaki ilk projesi olan The Girlfriend Experience, Lodge Kerrigan ve Amy Seimetz tarafından yazıp yönetildi. Bu projenin yapımcılığını Steven Soderbergh, Philip Fleishman, Lodge Kerrigan, Amy Seimetz, Gary Marcus ve Jeff Cuban gibi isimler üstleniyor.

Başrolünde Mad Max: Fury Road, Magic Mike gibi yapımlardan tanıdığımız Riley Keough yer alıyor. The Girlfriend Experience, Christine Reade ismindeki bir öğrenciyi merkezine alıyor. Chicago-Burnham Hukuk Okulu'nda okuyan genç kadın aynı zamanda Kirkland & Allen firmasında ilerleme kaydetmeye çabalıyor. Ancak arkadaşlarından biri onu bambaşka bir dünyayla tanıştırıyor. "Kız arkadaş deneyimi" olarak adlandırılan bu olayda kadınlar erkeklere bir sevgiliyle yaşanacak tecrübeleri yaşatıyor. Bu deneyim duygusal ve cinsel ilişkiyi kapsıyor. Karşılığı da oldukça kaliteli bir yaşam ve yüksek bir ücret oluyor. Christine kendini bir anda hukuk kariyeri ve kız arkadaş deneyiminin ortasında buluyor. İkinci dünya onu giderek daha fazla içine çekmeye başlıyor.

Riley Keough'un yanı sıra Mary Lynn Rajskub, Paul Sparks, Kate Lyn Sheil gibi isimlerin rol aldığı dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşuyor. 

Bu ilginç yapım 21 - 31 Ocak arasında Sundance, Utah'ta gerçekleşecek olan Sundance Film Festivali'nde izleyicilerle buluşacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER