İnsanlık Suçu: Pandora'nın Kutusu'nu henüz açmadık!

İnsanlık Suçu: Pandora'nın Kutusu'nu henüz açmadık!
Çıplak gözle aralarındaki enerji mükemmel...
Kanal D'den "İnsanlık Suçu setini ziyaret etmek ister misin?" diye sorduklarında farkına vardım ki uzun zamandır set ziyareti yapmamışım. En son geçen yıl Ağustos ayında bir dizi setine gitmişim. Heyecanlandım. Daha sık set ziyareti yapmalıyım... İstanbul'da baharın ayak sesleri duyulmaya başlamışken, ılık bir akşam üstü İstinye'ye doğru yola çıktık. Trafik doğal olarak ortadan halliceydi ama Boğaz'ı seyrederek yol alınca farkına varamadım. Evvelce Kuzey Güney dizisine de ev sahipliği yapan Aslanlı Köşk'e vardığımızda kapının önünde dizi dizi karavanları, kamyonları görünce set gezmelerini gerçekten özlediğimi anladım. 

İnsanlık Suçu, Pastel Yapım'ın Kanal D için hazırladığı bir drama. Ezo Gelin, O Hayat Benim, Kalbimdeki Deniz gibi başarılı Total dizilerin yapımcısı Pastel; bu sefer Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Deniz Uğur, Melike İpek Yalova, Cankat Aydos, Funda İlhan, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın kadrosunda bulunduğu yeni bir hikaye kurdu. Ben de bu akşam izleyeceğiniz beşinci bölümün son birkaç ssahnesinin çekimlerini izledim. 

Sete gittiğimde Barış Yöş hoca bölümün revizyonlarını bitirmek için Stüdyo 5'e gitmişti. Set ziyaretini bitirince stüdyoya gidip Barış Hoca'yı da ziyaret ettim. Beşinci bölüm itibariyle dizinin scoring işleri de Stüdyo 5 ve Bülent Taban'a emanet edilmiş. Kesin Bilgi. Takipçileri biliyordur, dizi dördüncü bölümden sonra yazar da değiştirdi. İlk dört bölümü yazan Can Sinan yerini Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş!a bıraktı. Beşinci bölüm biraz sürprizli olacak, henüz siz bölümü izlemediğiniz için spoiler vermemeye özen göstererek izlenimlerimi aktaracağım. 

Buyrun bakalım..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER