İlişki Durumu Karışık; Set Durumu: Harika!

İlişki Durumu Karışık; Set Durumu: Harika!
Bizimkisi ilk görüşte aşktı. 

İlişki Durumu: Karışık dizisinin tanıtımları dönmeye başladığında âşık olmuş, “Ben bu diziyi izlerim.” demiştim. İlk bölümü izledikten sonra Allah’ın emri peygamberin kavliyle İlişki Durumu: Karışık’ı Ranini’den istedim. Artık her cumartesi uyandığımda #BugünGünlerdenİlişkiDurumuKarışık diyordum.

Sanırım bu işin doğasında var: Sosyal medya ile dizi izlerken, dizinin ekibiyle de bir etkileşim içine giriyorsun. Takipler, iletişimler derken… Bir akşam canım İlişki Durumu: Karışık’ımın ikinci yönetmeni Fehmi Öztürk’ten (Yazının ilerleyen kısımlarında kendisinden “Fehmi Hoca” olarak bahsedeceğim.) sosyal medya vasıtasıyla set daveti aldım. Ranini'nin de "Tamam" demesinin ardından olayı idrak etmem 3-4 gün sürdü. Gerçekten İlişki Durumu: Karışık setine mi gidecektim? Olayın goygoyunu bir kenara bırakıp işi gücü ayarladım. 23 Aralık 2015, Salı günü için Fehmi Hoca ile sözleştik. 

O sabah her şeyin yolunda gideceği havadan belliydi. Aralık ayına göre ılık, mis gibi bir hava vardı. Karavanları görmem ile İlişki Durumu: Karışık set maceram da başladı.

Buyurun...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER