Benim adım : Güneş Öztuna Ar
Niyet ettim Ar soyadını almaya...
Her şey Güneş’in Tarık’ı sevmesiyle başladı. Hayatı güzelleşiyor mu yoksa tam tersine rahatken huzurunu mu bozdu? Güneş Öztuna, Tarık ile bir ömür yaşlanmaya “Evet” derken, ailelerden gizli nikah kıyarken pembe gözlüklerini çıkarmadığı, sevinçten ayakları da yerden kesildiği için kargaşayı ve Tarık’ın ailesini hesaba bu denli katmamıştır. 55. Bölüm itibari ile hoş geldin Güneş Öztuna Ar…

Dizinin en keyifli, en eğlenceli ilk 10 bölümü diye sıralama yapılsa zirveyi zorlayan güzel bir bölüm izledim. Gün içerisindeki koşuşturmalardan yorulup, en iyi stres atma şekli. Ayrıca bu bölüm bir diziden çok film izlemiş gibiydim. Türünü “Aile & Komedi Filmi” olarak tanımlayabilirim. (Evet, şimdi uydurdum. Çok da güzel oldu ^.^) Balayına giden bir çift ve peşlerinden gelen aileyle maceraları. Büyük ve zorlu imtihan. Tüm ekibin ellerine sağlık diyerek detaylara geçeyim.

Otel odasının içerisinde gamzeli Tarık’ı ve Güneş’i gördüğümüzde epeyce sevindik. Manzara huzur verici, oda tam da balayı için ideal idi. Yeni evli Ar çifti tam da sabahın erken saatlerinde, en huzurla sarıldıkları anda karşılarında “bir ordu tanıdık insan” ile göz göze geldiler. İçimizden rüya desek de, “Şaka yaptık” diye haykırın desek de maalesef görülen manzara en hakikatlisiydi. (Yazarken de o sahnelerin aklıma geldiği ve kahkaha attığım doğrudur)

Tüm bu olayların başına döndüğümüzde gördük ki başrol de Dilaver var.


"Yine mi yanlış anons" By Dilaver

Düğün sonrası çiftimize sürpriz yapmak isteyen Dilaver Amca, Tarık ve Güneş’i arkadaşının oteline gönderiyor. Ne kadar da düşünceli adam, hakkını yemişiz diye kendimize kızdık. Buraya kadar işlem tamam; fakat evden gitmeyi düşünen Esma Sultan ile başlayıp, dinlenmeye hakkınız var diyen Mukadder anneleri de alarak aynı otele götürünce olanlar oldu. Henüz apartmandan çıkışta birbirleriyle aynı yere gideceklerini öğrenen dünürler arasındaki atışma, gittikleri yerde ayrı odalarda kalınacağını öğrendiklerinde duruldu. Ta ki Tarık ile Güneş’i camda görene kadar.

Dilaverciğim hatrım kaldı.  Aysel, Rıza, Şeniz ve Sefer’i götürmedin balayı tatiline ^.^


"Benimle bir şeyler içmek ister misin tatlı kıs?" By Rıza

Dilaver ile devam etmek istiyorum. Geçen sezonun son bölümünde aileye katılan Horoskop Dilaver gittikçe fenomen oluyor (Üstelik önceki dizilerindeki karakterleri hâlâ aklımızdayken). Giydiği tişörtler bile şimdiden efsane olmaya aday (Hadi hadi siz de her bölüm acaba hangi tişörtü giyecek diye bekliyorsunuz?). Güncel espriler ile donanmış Dilaver’i sevmeyen var mı? Peki ya karşısındaki objeye oynaması. Unutmayın, misket oynamaya çalışırken sizi çağırdığını sanmıştınız^.^

Umarım Gazanfer (Şehsuvar Aktaş) de yurtdışından geri döner de Dilaver ile birlikte sahnelerini izleriz. Hatta Hiko&Gazo çetesine Dilo’nun katılmasıyla ortalığın nasıl karışacağını seyretme keyfini tadarız.

Biraz da genç muhabbeti mi yapsak …
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER