Problem çocuk Myron
Coşkun ırmaklar gibi akan haftalarla serinin final bölümüne iyiden iyiye yaklaşırken Glee matrak bölümlere yenilerini eklemeye devam ediyor. 'Child Star' adını taşıyan bölüm, müfettişin yeğeni şımarık çocuk Myron Muskovitz'in bar mitzvah töreni için yapılacak performanslarla fazlasıyla şenlikli geçti. Nasıl ki Kitty, Quinn ve Santana karışımı bir kişilikse; Myron karakterini de Sugar ve Becky arası bir manyak olarak tanımlayabiliriz. Fecaat bir problem çocuk vakasıyla karşı karşıyayız sizin anlayacağınız. 

Zengin bebe için el pençe divan...

Sue onu New Directions'a tanıştırmak üzere takdim ederken mülayim, uslu çocuk görünüşünün altından deyim yerindeyse sahnede devleşen küçük bir diva çıktı. Akıllara zarar sahne şovuyla başta Sue olmak üzere ND üyelerinin ağzını bir karış açık bıraktı. 13 yaşında bir erkek çocuk olarak sahnedeki dans, ses ve duruş yeteneği ürkütücü derecede iyiydi. Büyümüşte küçülmüş derler ya hani tam anlamıyla öyle.

Sürpriz! Şov başlasın!

Henüz kalınlaşmamış ergen sesiyle enfes bir Destiny's Child's şarkısı olan Lose My Breath söyleyen Myron'u görmesek bu sesin bir kadın sesi olduğuna yemin edebiliriz. Altın sarısı kostümlü dansçılarla yaptığı gösteri salt koreografisinin enerjisi için bile takdiri hakediyordu. O figürler, hareketler, o kendinden emin ukala duruş çok çılgındı. 

Myron'un gösterisini izleyen Sue.

Bu bölümün şarkıları tek bir fire dahi vermeyecek kadar kusursuz geldi bana. Her bir şarkı eksiksiz seçilmiş resmen. Ya da benim 25 yaş halimle bile bastıramadığım ergen ruhuma hitap ettiğindendir belki. Şu noktada kendime yavaş ol demek zorundayım çünkü bu dizide bu bölüm I Want To Break Free performansı da yapıldı!

Uptown Funk performansı şahaneydi!

Mason ve Madison birbirlerine hastalıklı derecede bağlı ikizler olarak hem tuhaf hem de sevimliler. Bu ilişkinin kırılma anı Mason'ın Jane'den hoşlanmasıyla oldu. Madison ona annesi gibi davrandığı ikiz kardeşi Mason'ın ilgisi Jane'e kayınca ufak çaplı krizler geçirdi tabii. Mason bar mitzvah partisinde Break Free söylerken kız kardeşine mesajı tatlı dille vermiş oldu böylece. Bu arada Mason adeta straight Blaine Anderson gibi, öyle değil mi? 

Samchel kalp ben.

Sue küçük canavar Myron'un kölesi olmuş haliyle güldürdü. Çıkar uğruna düştüğü durum 'mazlumu getirin bana' mazlumu Will'de patlamasa da olmazdı zaten. Sue ve Will didişmeleri nefret, ihtiras, şehvet, kin herşeyi barındırıyor. Yüz yüze burnundan solukdukları anlarda aralarında neredeyse cinsel gerilim bile seziyorum. Bu ikili emsalsiz.

Kadro tamam.

Will, Rachel, Sam, Sue ve Sheldon'ı aynı performansta görmek güzeldi doğrusu. Spencer'ın tavlamak için ekstra çaba sarfettiği yeni aşkı ve Myron'un da Glee kulübe katılımıyla 8 kişiye ulaştılar. Klasik bölüm finali performanslarında birlik beraberlik mesajı verirlerken onları izleyen Rachel ve Will mutluluğu görülmeye değerdi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER