Size içimi döksem, beraber toplar mıyız?
Sevgili Kiralık Aşk, azcık oturup soluklanalım mı? Çünkü çok yoruldum. Nefes almak istediğini dilinden düşürmeyen Defne'den daha çok yoruldum. Ve açıkçası, bana darılmayacağıma söz verirsen şayet, bir şey daha itiraf edeceğim. Bir parça da sıkıldım. Evet, olup bitenden çok sıkıldığını söyleyen Ömer'den bile çok sıkıldım. "Ah ne zormuş bitsin demek, hâlâ severken seni." diye verseler fona müziği, uzun uzun bakışıp seninle, arkamı dönüp ilerleyebilecek raddenin sınırındayım Kiralık Aşk, kızma sakın bana. İnan bana böyle olmasını istemezdim, hatta böyle hissediyor olmama yine en çok ben üzülüyorum. Çünkü seni seviyorum Kiralık Aşk. İnsan, sevdiğine kızmak ister mi? 

Beni yarı yolda bıraksan, daha az canım yanardı açıkçası. Çünkü en azından terk etmiş olurdun. Ama şimdi, benimle aynı yola sırf devam etmek için devam ediyormuşsun gibi davranıyorsun. Ben her hafta, bir ümit fragmanlarına ve özetine kapılarak sonuna kadar seni destekliyorum, sana kafa yoruyorum ama sen sanki benimle dalga geçiyorsun. Ben heyecanlandıkça, sen sanki karşıma geçip "Nasıl kandırdım ama!" diye kahkaha atıyorsun. Ben senden tutarlılık ve mantık bekliyorum, sen benim zekamı küçümsüyorsun. Söyle bana Kiralık Aşk, ben nerede yanlış yaptım? 

Duymak istediğin eğer "Yılmayacağım Kiralık Aşk, sabrımı yenemeyeceksin!" cümlesiyse, bir kez daha feda olsun. Bir seneyi aşkın zamandır, ekran başında ve sonrasında sarf ettiğim emeğim, sevgim ve her bir değerli oyuncun için, Defne ve Ömer için bir kez daha yılmıyorum. Önüme koyduğun ama kafamda hiçbir yere koyamadığım, 59. bölümüne rağmen yılmıyorum. Yalnız, şunu bil ki, son kez yılmıyorum. Eğer bir kez daha, "Ben ne izliyorum?" dedirtirsen, "Benden buraya kadar." diyerek çekip gideceğim Kiralık Aşk. Bunu asla bir tehdit olarak algılama. Hassas ruhu kahrolmuş bir izleyicinin, naif hezeyanları olarak düşün lütfen. İçimi aydınlattığım cuma gecelerini ve izlemeye doyamadığım Defne ile Ömer'imi bana geri ver Kiralık Aşk, senden başka hiçbir şey istemiyorum. 

Son kez yılmadığımı ve sabredeceğimi söyledim ya hani bir az önce, senin benim gönlümü alman çok da zor değil aslında, şöyle bir dönüp eskilere -ama bayağı bir eskilere- bakarsan. Ve lütfen... Lütfen, gönlümü al Kiralık Aşk. Buna çok ihtiyacım var! 


Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER