Cidden bitmemiş... ^^
BİTMEDİ! ^^
Kısa kısa bahsetmek istediklerim var. Hani şu kırdığım üç puan...
* Neriman ve Koray'ın her cümlenin başında ''Ayy!'' demelerinden bana fenalık geldi. Daha az olsa daha mı hoş olurdu acaba?
* Aytekin'e karşı sempati gelişmedi bende. Bende mi sorun var diye merak ediyorum. Sahneleri hep zorlama geliyor. Hala kafamda bir yere oturtamadım. Hadi hayırlısı...
* Tranba'ya ne oldi? Adam aniden uçup gitti. Halbuki bu intihal davasında ilk onun kendini ortaya atması gerekirdi. Böyle bir fırsatı kaçırmış olması garip... Öldü mü acaba dedim, o kadar yani. Yeniden ortaya çıkarsa diye diken üstünde bekliyorum.
* Bu da dizinin arka kısmı için bir madde. Kurban olduklarım Defne'ye bir tarz belirlense artık! Bu kız iş kadını gibi mi giyinecek, yoksa spor şık kombinlerle mi işe gelecek? Spor ayakkabı mı yoksa o anlamsız asker botları mı mesela? Kendisine en az DÖRT beden büyük gömleklerden bahsetmek bile istemiyorum. Bir daha asla görmeyiz inşallah. Saçlara da girmiyorum. Çok uzunlar, yolu seçemiyorum. ^^ Kimsenin işine burnunu sokmak değil niyetim ama bizimki de göz. Görüyor, üzülüyor falan... Neyse...
* Burası da şiddetin her türlüsüne dikkat çekmeleri için olsun. Kadına değil, hayvana değil, şiddetin her türlüsüne hayır! Çevrenizde varsa böyle bir durum tepkisiz kalmayın. Aman bulaşmayalım demeyin. Gerekirse Tatar Nihan gibi ya da Kızıl Şeytan Defo gibi tepkinizi gösterin. Keşke insanlar laftan anlasa ve olay çözülse. Eğer çözülmüyorsa ''Hakkı kötektir.'' demiş atalarımız. Böyle de bitireyim. Esen kalınız!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER