Kocamın Ailesi : Yapımcı ile akşam periscope yayını

Kocamın Ailesi : Yapımcı ile akşam periscope yayını
"Yine periscope yayını ve yine yokum" By Gülay
Gece periscope yayınını montaj odasından yapan Kocamın Ailesi’nin yapımcısı Banu Akdeniz, akşam saatlerinde de oyuncular ile beraber tatlı masasında gerçekleştirdi. Yayın bitimine yetişen Ayfer, kaçıranlar için derlemesini yaptı ^.^

Dizinin gün değişikliğini yeni yeni duyan izleyiciler olduğundan reytingler giderek artıyormuş. (Herkese izlettirin, reytingleri arttırın)

Hiko’nun atasözlerine bayılanlar için, sözleri dizinin senaristi Şeyda Delibaşı yazıyormuş.

Gülay (Buse Arslan ) ve Fatih (Ahmet Kayakesen) karakterlerini canlandıran oyuncuların sette olduğunu, setin uzakta da olduğundan ötürü gidemediğini belirtmiş. (Başka güne kısmet + Rıza , Hakan, Aysel  karakterleri de gelsin derim)

Akdeniz, Güneş’in en kısa zamanda Ar Ailesi’ne katılacağı müjdesini verdi. ^.^

Hiko’dan, Güneş ve Tarık’ı rahat bırakacağının haberini aldık. (Biraz sabır diyor)

Mukadder’in ağlama sahnelerini beğenen hayranlarına çok çok teşekkür ediyor. (Utangaç annemiz, şen kahkahasını atıyor)

Çekimler Adapazarı / Sapanca’da yapılmaktaymış. (55. ve 56.bölüm, diğerlerini başka periscope yayınlarında öğreniriz ^.^)

Tarık, tüm güzelliklere gamzesiyle “Merhaba” dedi.

Genel Koordinatör Mesut Bey ve Suat Bey selamlarını söylediler. Canlı yayın esnasında bulunan dizinin oyuncularından Füsun Kostak (Tülay), Durul Bazan (Cücü) , Seçil Buket Akıncı (Miray),  Yeliz Kuvancı (Güneş), Gökhan Alkan (Tarık), Erman Okay (Zafer) , Yıldız Kültür (Hikmet), Ayşenil Şamlıoğlu (Mukadder) ve senaristlerinden Şeyda Delibaşı tüm sevgi, selam ve öpücüklerini göndererek çarşamba akşamı (yarın) saat 20:00 ‘da kaçırılmayacak kadar mükemmel bölümün izleyicileri beklediğini söylediler.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER