Karadayı finalinde ne oldu: Karadayı öldü, yaşasın Mahir Kara!

Karadayı finalinde ne oldu: Karadayı öldü, yaşasın Mahir Kara!
Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı, üç yıldır birçok başarıya imza atan Karadayı efsanesi bu akşam çok konuşulacak final bölümüyle ekrana geldi.

Dizinin yeni bölümünde; halk kahramanı ilan edilen Mahir beş yıl sonra hapisten çıktı. Heyecan dolu final bölümünde, geçen beş yılın ardından Kara Ailesi'nin kurduğu yeni hayatı izledik. Bölümün yarısına hakim olan mutlu sahnelerin ardından ise Nejdet'in kurduğu bir tuzak Mahir Kara'nın sonunu getirdi. Mahir Kara'nın mezarının ekrana geldiği final tanıtımıyla son bölümde neler olacağı seyircide beklenti yaratmıştı. Mahir Kara'nın ölmeyeceği umuduyla bu akşam televizyon başına geçen seyirci ne yazık ki umduğunu bulamadı.

Mahir, Nejdet ile bir olup bir tuzak hazırlamış ve yeni bir hayat kurmanın yolunu bulmuştu. Özetle Mahir Kara ölmedi... Ama Karadayı öldü.

Bölüm, Nazif Baba yani Çetin Tekindor'un sesinden dinlediğimiz Nazım Hikmet'in "Güzel Günler Göreceğiz | Nikbinlik" şiiri ile finale yürüdü.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER