Game of Thrones'ta nefret edilecek kimler kaldı?

Game of Thrones'ta nefret edilecek kimler kaldı?
Bakışlarıyla bile korku salan Ramsay Bolton...
Beş sezondur ekrana gelen Game of Thrones'u severek takip ettiğimiz bir yapım haline getiren önemli faktörlerden birisi dizinin kötü karakterleri. Suçsuzlara zulmeden, sempati duyduğumuz karakterlerin canını yakan, güç ve iktidar uğruna önüne çıkan hiçbir şeyi umursamayn bu karakterlerden o kadar nefret ediyoruz ki, başlarına kötü şeyler geldiğini görmek için can atıyoruz.

Uzun zaman boyunca Game of Thrones'ta nefret edilen karakter deyince herhalde akla ilk gelen isim Joffrey'di. Joffrey dördüncü sezonda hak ettiği gibi bir ölümle hikayeden ayrıldı. Tywin Lannister da Tyrion'ın elinden yediği okla şanına yakışır bir mekanda can verdi.

Kötü karakterlerin bir kısmı da zamanla olgunlaşıp değişerek affedilenler arasına girdiler. Hound, Jamie Lannister ve Stannis Baratheon bu isimler arasında sayılabilir. İlk sezonda Bran'in sakat kalmasına neden olan Jamie'nin, Brianne'i kurtarmak uğruna elinden olması, Stannis'in karısı tarafından bile kabul görmeyen kızını kurtarmak için harcadığı çabalar bu karakterlere sempati duymamızı sağladı. Ancak elbette dizinin kötüleri bu karakterlerle sınırlı değil. Dizi hala ölesiye nefret edilecek isimlerle dolu. Gelin bakalım, Game of Thrones'ta nefret edilecek kimler kalmış.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER