Netflix - Geeked Week 2022'nin ilk gününde 20'ye yakın diziden yeni haber geldi

Netflix - Geeked Week 2022'nin ilk gününde 20'ye yakın diziden yeni haber geldi
Netflix Geeked Week 2022'nin ilk gününde 20'ye yakın diziden yeni haber geldi. 6-10 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek etkinliğin diğer günlerinde platformun film, animasyon ve oyun projeleriyle ilgili haberler gelecek. Etkinliğin 3. günü (9 Haziran) ise Stranger Things dizisine ayrıldı.

** Netflix'in büyük merakla beklenen çizgi roman uyarlaması The Sandman'in 5 Ağustos'ta başlayacağı yeni bir videoyla duyuruldu. Mark Hamill'in Merv Pumpkinhead'i seslendirdiği de açıklandı.

The Sandman  Hakkında

The Sandman'de çağdaş kurgu, tarihi drama ve efsane kusursuzca iç içe geçiyor. Modern mit ile karanlık fantezinin zengin bir harmanı olan yapım, hem Rüya Tanrısı Morpheus'un uzun varoluşu boyunca yaptığı kozmik ve insani hataları onarma sürecinin hem de onun yaptıklarından etkilenen insanların ve yerlerin öyküsünü aktarıyor.

The Sandman, nam-ı diğer Rüya Tanrısı (Tom Sturridge), beklenmedik bir şekilde yakalanıp bir asırdan fazla bir süre esir tutulduğunda, yokluğunun neden olduğu kaosu düzeltmek için farklı dünyalar ve zamanlar arasında yolculuk etmeye başlar.

DC için Neil Gaiman tarafından hazırlanan aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan The Sandman dizisinde Gaiman aynı zamanda yürütücü yapımcı ve ortak yazar olarak projede yer alıyor. Dizinin yapımcılığını Warner Bros. Television üstleniyor.


** Dark'ın yaratıcılarının hazırladığı yeni drama dizisi 1899'ın resmi tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi, sonbaharda yayında olacak.** Resident Evil serisinin oyuncularla çekilen dizi versiyonu olarak izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Resident Evil: biohazard'ın resmi tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi, 14 Temmuz'da yayında.


** Bir diğer Netflix uyarlaması One Piece'in setinden yeni bir video da geldi. Hazırlıkları devam eden diziye Langley Kirkwood, Celeste Loots, Alexander Maniatis, Craig Fairbrass, Steven Ward ve Chioma Umeala da katıldı.

** Netflix'in Güney Kore imzalı zombi draması All of Us Are Dead'in 2. sezon onayı aldığı kısa bir videoyla duyuruldu. İlk sezon Ocak sonunda ekrana gelmişti.
 


** Barbarians'ın hazırlıkları devam eden 2. sezonundan ilk tanıtım videosu geldi. Dizi, 2022 içinde yayında olacak.

** Kamera arkası videosu yayınlanan Vikings: Valhalla'nın 3. sezon kadrosuna Goran Visnjic katıldı. İlk sezonu 25 Şubat'ta yayınlanan dizi çift sezon için onay almıştı.** NBC'nin üç sezon yayınladığı Manifest iptal olunca Netflix kurtarmıştı. 4. ve son sezonu için onay alan dizinin yeni sezonundan ilk tanıtım videosu geldi.** 3. ve son sezonuyla geri dönmeye hazırlanan Locke and Key, tüm bölümleriyle 10 Ağustos'ta ekranda olacak ve sezonun resmi fragmanı yayınlandı.

 
** 22 Ocak'ta ilk sezonu yayınlanan ve yeni sezon onayı alan Fate: The Winx Club Saga'nın 2. sezonundan ilk bakış videosu yayınlandı.
** Christopher Pike'ın sevilen kitap serisinden uyarlanan, The Haunting: Tepedeki Ev'in yaratıcıları tarafından hayata geçirilen The Midnight Club'ın resmi tanıtımı da yayınlandı. Flanagan'ın dizilerinde yer alan isimlerin de rol aldığı dizi 7 Ekim'de başlayacak.
** Tim Burton imzalı Wednesday'den başrol oyuncusu Jenna Ortega'nın yer aldığı ilk tanıtım videosu geldi. Addams Family konulu dizide Ortega’ya Catherine Zeta-Jones, Luis Guzman, Gwendoline Christie ve Christina Ricci de eşlik ediyor. Dizi, Wednesday Addams'ın tuhaf bir akademideki öğrencilik yıllarında geçen ve doğaüstü gizemlerle dolu olan bir dedektif öyküsü.


** Sweet Tooth'un 2. sezonunun çekimlerinin tamamlandığı kadronun da yer aldığı bir videoyla duyuruldu.
** Shadow and Bone'un 2. sezon çekimlerinin tamamlandığı da yine kadronun yer aldığı bir videoyla duyuruldu.

** İlk sezonu Temmuz 2020'e yayınlanan Warrior Nun'ın uzun süredir beklenen 2. sezonundan ilk tanıtım videosu da Geeked Week'te geldi.
** Netflix'in yeni dizilerinden The Imperfects'ten ilk tanıtım da geldi. The Imperfects, deneysel bir gen terapisinin ardından canavarlara dönüşen 20’li yaşlarındaki 3 kişiyi konu alıyor. Bu üçlü kendilerine bunu yapan bilim adamını avlamak ve onları yeniden insan olabilmek için bir araya geliyor.


** Oscar ödüllü usta yönetmen Guillermo del Toro imzalı korku antolojisi Cabinet of Curiosities'in ilk tanıtımı da yayınlandı. 8 bölümlük dramanın kadrosunda Rupert Grint de bulunuyor.

 
** 10 Haziran'da başlayacak vampir draması First Kill'den de yeni bir video klip geldi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER