Rupert Grint, Guillermo del Toro'nun Netflix dizisi Cabinet of Curiosities'in kadrosunda!

Rupert Grint, Guillermo del Toro'nun Netflix dizisi Cabinet of Curiosities'in kadrosunda!
Oscar ödüllü usta yönetmen Guillermo del Toro'nun Netflix dizisi Cabinet of Curiosities'in kadrosu genişlemeye devam ediyor. Diziye son olarak Harry Potter serisiyle bilinen oyuncu Rupert Grint katıldı.

Mayıs 2018'de ilk kez duyurulan antoloji dizisinin kadrosunda Essie Davis, Luke Roberts, Andrew Lincoln, F. Murray Abraham, Glynn Turman, Ben Barnes, Elpidia Carrillo, Hannah Galway, Crispin Glover, Demetrius Grosse, David Hewlett, Tim Blake Nelson, Sebastian Roché ve Peter Weller de bulunuyor.

Her bölümü farklı ve geleneksel temalara meydan okuyacak bir korku hikayesini konu alan yeni dizinin sezonu 8 bölümden oluşuyor. Hikayelerden ikisi Oscar ödüllü yönetmenin kendisine ait. Del Toro'nun kendisinin seçtiği yazar ve yönetmen ekibinin içinde Panos Cosmatos, Jennifer Kent ve Vincenzo Natali de yer alıyor.

Harry Potter serisinin ilk filminin 20. yılı nedeniyle hazırlanan "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts"ta da yer alan Ruper Grint, Servant dizisinin 3. sezonuyla da ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER