Netflix'in The Imperfects dizisinin başrolü belli oldu

Netflix'in The Imperfects dizisinin başrolü belli oldu
Netflix'in yeni dizilerinden The Imperfects'in başrolü belli oldu. Italia Ricci (Chasing Life, Designated Survivor) kadroya katıldı.

Platformun dizilerinden The Order'ın ekibinin hazırlayacağı dizide Dennis Heaton senarist ve showrunner olarak görev alacak. Projede kendisine Shelley Eriksen eşlik edecek. Netflix için The Order dışında Wu Assassins ve The I-Land dizilerini de hazırlayan Nomadic Pictures yapımını üstlenecek.

The Imperfects, deneysel bir gen terapisinin ardından canavarlara dönüşen 20’li yaşlarındaki 3 kişiyi konu alıyor. Bu üçlü kendilerine bunu yapan bilim adamını avlamak ve onları yeniden insan olabilmek için bir araya geliyor. Ricci, bu üç kişiden birisi olan parlak bilim insanı Dr. Sydney Burke’ü canlandıracak.

Dizide Morgan Taylor Campbell (Zoey’s Extraordinary Playlist), Rhianna Jagpal (To All The Boys I’ve Loved Before), Iñaki Godoy (Who Killed Sara?), Rhys Nicholson (RuPaul’s Drag Race Downunder), Celina Martin (Other Kingdom) ve Kyra Zagorsky (The 100) de rol alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER