Orphan Black'in erkek klonları ile tanıştınız mı?

Orphan Black'in erkek klonları ile tanıştınız mı?

BBC kanalının akıl uçuran bilim kurgu dizisi Orphan Black’te, Tatiana Maslany bu zamana kadar televizyon tarihinin en iyi performansını gerçekleştirdi. Seri boyunca kadın klonların hepsine kendi hayat verdi: düzen hastası bir anneye, biseksüel bir bilim kadınına, Ukrayna’lı delirmiş bir suikastçıya, …

Seri, cumartesi akşamı üçüncü sezonu ile geri dönüyor.  Tek bir oyuncunun tüm bu performansları ekranda canlandırması çok zor iken; üçüncü sezon bize erkek klonları tek başına canlandıracak Ari Millen ile tanıştırıyor.

İkinci sezonun şok eden finalinde, Millen’ın yeni sezonda henüz tanışmadığımız tüm erkek klonları canlandıracağının ipuçları verilmişti. Ancak kadın klonların aksanları, yetiştikleri çevreler, kişilikleri, yaşam görüşleri ve etnik kimlikleri farklı iken; erkek klonlar saç stillerine kadar aynılar. Çünkü üçüncü sezonun ana teması da olan Project Castro tarafından tek tip olacak şekilde gizli askeri bir operasyonda büyütülmüşler.

Ari Millen, diziye Mark Rollins karakteri ile ikinci sezonda dahil olmuştu. Proletheans grubunun bir üyesi olarak tanıştırıldı. John Fawcett ve Grame Manson tarafından yaratılan orijinal hikâyeye göre ikinci sezon altıncı bölümde öldürülmesi gerekiyordu. Fakat hikâye yön değiştirdi ve Millen, erkek klonlarından oluşan yeni karakterlerin hikâyeleri ile üçüncü sezon için dizide kalmaya devam etti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER