Kısa kısa: Yabancı dizi dünyasından haberler

Kısa kısa: Yabancı dizi dünyasından haberler
Haftanın oyuncu haberleri

Zachary Levi’ın bir dizide yer almamasına daha yeni hayıflanmışken kendisinin Heroes: Reborn kadrosuna katıldığı haberi geldi. Açıkçası yayınını hiç de heyecanla beklemediğim bir projeyken merakımı cezbetmeyi başardılar. Heroes kadar kendini bozan dizi az gören bu gözlerim en azından Levi’ı izleyecek olmanın sevincini yaşıyor.

Criminal Minds’ın bu sezon yayınlanacak bir bölümü muhtemel bir yeni diziye gebe. Ve bu yeni dizinin başrolü için CSI: NY sayesinde türe fazlasıyla aşina olan Gary Sinise ile anlaşıldı.

Bir hafta gelecek ve ben Ryan Murphy ismini bu yazılarımda geçirmeyeceğim, inanıyorum ve ümitle bekliyorum. Murphy’nin yeni Fox dizisi Scream Queens kadrosuna Lea Michele, Joe Manganiello, Abigail Breslin  ve Ariana Grande katıldı.

Will ve Grace yeniden bir arada! Eric McCormack, Debra Messing’in yeni dizisi The Mysteries of Laura’ya konuk olacak.

Netflix’in sekiz bölümlük Wet Hot American Summer dizisinin kadrosunda yer alan isimlerin sadece yarısını sıralasak bile parmak ısırtmaya yetiyor: Elizabeth Banks, Bradley Cooper, Amy Poehler, Paul Rudd, Janeane Garofalo, Ken Marino, Josh Charles ve John Slattery…

WGN America dizisi Salem’in 2. sezon kadrosuna Xena olarak tanıdığımız Lucy Lawless ve en son Betrayal ile izlediğimiz Stuart Townsend katıldı.

Hayranlarının heyecanla beklediği yeni Twin Peaks sezonunda Ajan Dale Cooper’ın, yani Kyle MacLachlan’ın da yer alacağı açıklandı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER