Kısa kısa: Yabancı dizi dünyasından haberler

Kısa kısa: Yabancı dizi dünyasından haberler
Yayın haberleri

Showtime Homeland ve The Affair dizilerine 12 ve 10 bölümden oluşmak üzere yeni sezon onaylarını verdi. Ödül törenlerinde nasıl bir performans göstereceğini görmeden The Affair’i iptal etmeye yanaşmayacaklarını biliyordum da, Homeland’in yenilenmesine şaşırdım doğrusu. Bu sezon eleştirileri biraz daha olumlu olsa da düşen izlenme oranları ve artan maliyetler dizinin sonunun geleceğini işaret ediyordu. Yerine geçecek güçte bir proje henüz kanalın önüne düşmemiş olsa gerek…

Daha önce burada da not düşmüştüm, Margo Martindale gibi bir yeteneğin The Millers ile çürüyüp gitmesi beni derinden yaralıyordu. Neyse ki TV tanrıları sesimi duydu, The Millers benzerine az rastlanır bir şekilde ikinci sezonunun daha başında aniden yayından kaldırılıverdi. Martindale The Americans’a dönmezse dualarıma yeniden başlarım.

TNT Franklin & Bash ve Perception dizilerini yayından kaldırdığını açıkladı.

USA Network’ün Playing House adlı mükemmel komedisi hakkında ağzını bıçak açmazken Graceland için karar geldi. Dizinin on üç bölümlük üçünü sezonu önümüzdeki sene yayınlanacak.

2005 yılında MTV ekranlarına veda eden ve evlerine girme fırsatı bulduğumuz ilk ünlü ailelerden olan The Osbournes VH1 sayesinde önümüzdeki yıl  tekrar aramızda olacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER